Skocz do zawartości

[Sylar] Wesele kumpla


sylar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Robię pokaz na wesele kumpla, wszystko będzie połączone lontem + system 8 kanałowy 1 kanał na wystartowanie i 3 kanały na onerowy. Niestety z tym systemem więcej nie wymodzę. Planowane pokaz + muzyka. Podkład dość oryginalny bo Linkin Park tyle że sam instrumental bez wokalu.

Zakupy: (obok napisałem czas efektu oczywiście wywnioskowałem to z filmików, odjęte od każdej 3 sekundy)

7 – JW09 Styx (17sek)
10 – JW14 Arctic (10sek)
11 - 2520 PURPLE TAIL (17sek)
2 – JW07 Mars (12 sek)
JW408 (26sek)
JW4008 (23sek)
JW1111 (37sek)
JW2001 (27sek)
3 - JW33 (26sek)
JW31 Crazy Whistling Comets (17sek)
TXB474 Inspiracja (11sek)
TXB475 Painting Sky (13sek)
TXB592 SKY BROCADE (13 sek)
YHW009 Song (30sek)

JW1000
jw1019
jw1021

Kolejność http://imageshack.us/photo/my-images/833/kolejnosc.jpg/

Podkład http://w106.wrzuta.pl/audio/5UlYzlrXM5A/pokaz

Co Wy o tym myślicie? Będzie? :)

EDIT: W poniższych postach poprawki odnośnie kolejności i podkładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SyneQ co do jw408 to nie bardzo jest gdzie to wcisnąć :P nie chcę żeby efekty wyrzutni były ułożone w podobnej kolejności, chcę to zróżnicować np palny a później coś innego a nie palmy,palmy :) i pasuje do czasu w podkładzie :P akurat po niej występuje taki cichszy kawałek co będzie fajnie wyglądało :)

@Fps dzięki za te linki, ale wspólnie z dziewczyną zdecydowaliśmy, że jednak będzie ten z Transformesów, siła wyższa :P chyba rozumiesz :D To jej brat się żeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobiłem znowu poprawki w kolejności cały pokaz przesunąłem o kilka sekund, na początku dam strobo + jakieś race dymne pokaz zacznie się od 10 sekundy i fajnie wpasował się w podkład: http://imageshack.us/photo/my-images/412/beztytuuwgq.jpg/


Absolutnie odradzam race, zrobi się tylko zadyma i może zasłonić efekty, zamiast tego lepiej dać fontanny sceniczne, mało dymią a efekt jest przedni ewentualnie wyrzutnia rzymskich ogni.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fps Dzięki wielkie! W takim razie race wylatują :)

@Kamel z filmów wynika że właśnie coś koło tego poniżej najnowszy film zrobiony 2 tygodnie temu. Ogólnie strzela dłużej ale odejmuję 3 sekundy z każdej wyrzutni żeby nie było żadnych przerw :) A co do 11 to masz rację tam wkradł się błąd powinno być 13 sekund i tak jest w "kolejności" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widzisz kolego że to ten sam film tylko wrzucony rok później :) lepiej sprawdź czas np na filmie capensisa lub arturo :) z sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamel co do tego to nie wiadomo do końca jak to będzie strzelało, z filmów na necie wynika że średnia jest taka :P jak wyjdzie akurat że będzie 13 sekund a ja zrobię na dłużej to będzie przerwa już lepiej żeby efekty się nałożyły :)

Na filmie Capena długość efektu jest zbliżona :P

@Fps podkład zostaje ten z Transformersów dziewczyna nalega :) co do tego wstępu wybiorę jakieś fontanny + stroboskopy :) i będzie gitarka :)

Jak będę łączył to wrzucę fotki całego stuffu jak to wszystko wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej na żywioł strzelać, tego podkładu i tak nie będzie słychać, poza tym on ma zerową dynamikę i brak finału. Generalnie daj posłuchać swojej dziewczynie inne kawałki to może zmieni zdanie. Poza tym ja bym skomasował ten pokaz w 5 min., żeby się nie wlekł w czasie. Ten podkład byłby dobry, jakbyś strzelał sporo bomb, do samych wyrzutni zdecydowanie bardziej dynamiczna muzyka pasuje.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

c2c015fec0c8a22bgen.jpg
a03c553ff8da7c54gen.jpg
ae3a9cf01961ada1gen.jpg

Nie miałem czasu, trzymać kciuki żeby odpaliło wszystko :P Spadam na wesele, zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te uszczypliwości? wszystko było jak należy, wszystko się utrzymało i nie było żadnych związanych z tym nie ciekawych akcji. Jedyny problem jaki miałem to postawiłem wulkany za blisko (w sumie nie wiem czemu to zrobiłem, mialem kable 3m... ale tak to już jest jak się składa w ciemnościach przy latarce i teść jęczy nad głową, że goście już czekają, ble ble ble, mój błąd) i iskra skoczyła, przez co odpaliły sie kostki od końca i z począku... wszystkim i tak się podobało :P zrobiła się trochę masakra i było krócej :P ale za to mega efektownie :P nigdy wiecej tych wulkanów.

One rowy rozwaliły system, dziewczyny sikały :P a tak poważnie to super piękne. :) Postaram się zmotać jakiś film, ale nie wiem czy kamerzysta cokolwiek nagrał bo po pokazie powiedział, że było bardzo biało na kamerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylar - zawsze znajdzie się tych kilku panikujących, to normalne :P Też miałem raz sytuację, w której wulkany popaliły lonty i pokaz trwał o połowę krócej niż powinien:

http://www.youtube.com/watch?v=H1moRnHAKm0

I też przez to była niezła sieka na niebie.

Czekamy na film, bo pewnie będzie co oglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vel ;) Twój filmik wymiata :D kiedyś go znajomym pokazywałem ;) Będę miał film, będzie upload ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...