Skocz do zawartości

[wariat096] Stuff na sylwka 2011/2012


wariat096

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Dzisiaj przyszła do mnie paczka z fm.pl. Zamawiałem z kolegą z którym zamierzam robić amatorski pokaz.
Pierwsza część stuffu kosztowała nas +/- 350 zł.

Filmik:



Także ja zamierzam kupic od luxora palnik gazowy.
Na nastepna część planujemy wydac ok. 80-120zł w pobliskiej hurtowni, a także w supermarketach przed świetami :]
Na pytania czemu tyle kupiliśmy rzymiaków i picolaków odpowiadamy, że planujemy zrobić z nich karabinek, a z rzymiaków ,,wachlarzo-wyrzutnie''

Proszę o ocenę stuffu (szczerą), a także rady na co wydać reszte kasy.

O to 2 część:
http://imageshack.us/g/861/p1050450.jpg/

Była ona wliczona do poprzedniej kwoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz robić pokaz to całą resztę wydaj na wyrzutnie, ale moim skromnym zdaniem to nie warto z taką ilością i takimi kostkami, chyba że się bardzo napaliłeś... decyzja należy do Ciebie B)
Pozdrawiam CraV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na Twoim filmiku to z konkretnych wyrzutni masz tylko KAMĘ i z tego zestawu co posiadasz ona jest najbardziej widowiskowa, a z tego co wiem to dostałeś ją w gratisie :P

Ja również kupiłem fajerwerki na fm i też dostałem KAMĘ w gratisie, poniżej link do mojego stuffu na tegoroczną noc sylwestrową, prawdopodobnie dokupię jeszcze coś w marketach przed sylwkiem.
http://www.przeklej.pl/plik/stuff-2011-2012-jpg-0034rtbpk7tb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak prawie ok : P . Widać że lubicie się bawić w dzień sylwestra. Ale jeśli chcecie zrobić pokaz to co najmniej z 10 lub 12 wyrzutni do takiego dobrego pokazu ;) 4/5 mało wyrzutni i rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zamawiałem paczke z kolęgą dlatego tyle pierdół w 2cz zamierzam zakupic 1-2 mniejsze kostki kilka fonntan i cos jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam. Niedlugo nastepna częsc stuffu :> oraz zdjęcia naszego wachlarzu( około 2200s) i karabinku(około 1500-2000s).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłeś maxymalnie na zabawe tak jak ja kiedyś 10/10 Na pewno będą super karabinki z piccolo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drobne zakupy na bazarku:

http://imageshack.us/photo/my-images/714/zdjcie0058oe.jpg/

Oraz pierdółki z biedry:

-wyrzutnia Planet za 10 zł
-fontanny Planet



Niedługo przedstawie wam:

-karabinek (ok.1500-2000shot)
-skończony mój ogromny projekt wachlarzu (ok.2200 shot :))
-a także przygotowania do mini pokazu (raczej strzelania wyrzutni po kolei)



PS. Miał ktoś z was doświadczenie zwiazane z takim projektem (wachlarzem) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wachlarz, podoba mi sie, fajana jest ta mała fontanna "Crackling Fontain", mialem ją w zeszłym roku, dosyć ciężka jak na swój rozmiar, ale efekt jest świetny, ten crackling bardzo długi :D Polecam i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...