Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Bomby 2'' QM i Visco z DemonyOgnia


smilser.

Pytanie

Witam w tym temacie chciałbym się zapytać jakie szelki QM i Visco polecacie? Chce kupić 10 szelek . Ale chodzi mi o to ze by było 5 szelek visco i 5 szelek qm.
Jakie efekty polecacie z visco i qm ?
Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam z demonów te nowe cylindryki 1,75 RED WAVE


Cooli tym swoim filmikiem zachęciłeś mnie do zakupu cylindrycznych, a zrezygnowania na rzecz Visco :)Jakie oprócz RED Wave zamówiłeś? Kiedy nastepne filmiki? :D już specjalnie zasubskrybowałem Twój kanał na YT :D

Co do Visco i QM - zdecydowanie polecam efekt RED WAVE - największy wybuch ze wszystkich szelek z innymi efektami. Przy puszczaniu ich przed sylwestrem nikt nie zachwycał sie innymi efektami tak jak Red WAVE właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cooli tym swoim filmikiem zachęciłeś mnie do zakupu cylindrycznych, a zrezygnowania na rzecz Visco :)Jakie oprócz RED Wave zamówiłeś? Kiedy nastepne filmiki? :D już specjalnie zasubskrybowałem Twój kanał na YT :D

Co do Visco i QM - zdecydowanie polecam efekt RED WAVE - największy wybuch ze wszystkich szelek z innymi efektami. Przy puszczaniu ich przed sylwestrem nikt nie zachwycał sie innymi efektami tak jak Red WAVE właśnie.


ja teraz tylko cylindryczne ale 2" co kupiłem trzeba wystrzelać ;)

Kupiłem tylko rw na finał więc cylindryków innych efektów nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po filmiku wydaje się że huk jest większy niż 2". Jak Ty oceniasz na żywo?


Jest tak jak mówisz. Odgłos wybuchu jest większy co słychać na filmiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rok temu miałem 14 bombek na visco i najlepsze były brocad crown :) red wave'y i green wave'y trafiły mi się wyjątkowo słabe, ale inni userzy je sobie chwalą, więc na pewno była to słaba partia. Osobiście polecam BC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest tak jak mówisz. Odgłos wybuchu jest większy co słychać na filmiku


Takiej odpowiedzi oczekiwałem.
Bo niektóre dwucalówki to efekt mają piękny a wybuch to wprost pierdnięcie.
Veli miał szelki 2" Triplex'a, te to ładują ostro. A SP nie wiem, takie jedna dobra ładnie nawet wybuchnie a druga takie tylko pyk i nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po tym jak strzelałem bombki 2" w tamtym roku Visco i QM wybuch nie był taki duży (chodzi mi o dźwięk) w porównaniu do Triplexa, tak jak nagrywałeś na swoich filmikach.

A jestem ciekaw właśnie 1.75" czy jest głośniejsza od 2" SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...