Skocz do zawartości

[ckpmartini] Zakupy, pokazy, odpalanie, komentarze itp


ckpmartini

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec pierwsza paczka jest u mnie w drodze prawdopodobnie będzie ona u mnie w poniedziałek ale czy będzie to się zobaczy ;)
chciałbym dodać że zaszły małe zmiany co do planu sylwestrowego który ułożyłem ponieważ musiałem zmienić wyrzutnie jakie chcę zakupić ;)
oto lista wyrzutni która będzie się znajdować w pierwszej paczce:
JW05 sztuk 1 - 20,40zł
SM2125 sztuk 1- 10zł
TXB410 sztuk 5 – 94,04zł
JW14 sztuk 1 – 10,88zł
JW07 sztuk 2 – 26,88zł
SM9881 sztuk 2 -21,76zł
SM9807 sztuk 1 - 20,88zł
TXB217 sztuk 2 - 43,69zł
3 sztuki txb605 - 24,98zł
JW05 sztuk 1 - 20,40zł
JW06 sztuk 2 -27,52zł
YHW009 sztuk 1 – 66,40zł
TXB602 sztuk 5 – 41,61zł
U17009 sztuk 1 - 15,76zł
JW2000 sztuk 2 - 134,68zł

fotki wstawię jak przyjdzie paczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

no i jest moja pierwsza paczka zamówiona z akcji wulkana ;)
nie będę się zbytnio rozpisywał lecz powiem że paczka doszła cało i zdrowo i bardzo dobrze zapakowana jeśli się ktoś zastanawia czy skorzystać z tej akcji to od razu mówię że warto jest skorzystać bo ja zapłaciłem za tą paczkę 578,40zł i zaoszczędziłem około 200zł :D
oto fotki ;)
14112011718.jpg

14112011719.jpg

14112011720.jpg

14112011721.jpg

14112011722.jpg

14112011723.jpg

14112011724.jpg

14112011733.jpg

a i mam jeszcze jedno pytanko do wszystkich ponieważ zastanawiam się czy robić pokaz czy nie i odpalać pojedynczo i za rok przy większym budżecie zrobić wtedy pokaz bo teraz to będzie trochę lipne strzelanie bo jeżeli chce zrobić pokaz to minimum 5 min pokaz ma trwać i nie wiem czy nie będzie za monotonny a tak jak będę pojedynczo odpalał to będę oczywiście dłużej odpalał i będę miał więcej zabawy itp a tak to tylko jeden lont i strzela co wy byście zrobili? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością możesz zrobić pokaz, oczywiście najlepiej by było jak by trwał ok 3min to by było w sam raz ( nie za nudno ) a jak dojdą jeszcze jakieś kosteczki to możesz robić hardkorowo pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co masz możesz spokojnie robić pokaz , ponieważ kostki się powtarzają to odpalaj po 2 na raz. 5 Minut nie musi być , u mnie w zeszłym roku było ok 3min i w zupełności wystarczyło a publiczność i tak straciła poczucie czasu i mysleli że pokaz trwał o wiele dłużej. W tym roku też nie robie dłuższego nić 3 min. Jedyne co bym dokupił to txb475 i ewentualnie jw1000 na finał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mam problem bo nie wiem czy zrobić pokaz czy pojedyncze odpalanie bo w głowie mam taki mały plan aby na początku jakieś fontanny poszły czy coś w tym stylu następnie aby jakaś kostka zaczęła strzelać potem gdzieś tak w 1.30min połączyć 3 wyrzutnie w układzie \|/ następnie znowu aby spokojnie zaczęło strzelać ale żeby mocniej strzelało niż w tej pierwszej fazie pokazu następnie chciałbym pod koniec pokazu dać jedną wielką nawalankę i na finał dać 2x jw2000 i na koniec w układzie \|/ szelki 2" ogólnie chciałbym aby pokaz trwał coś trochę ponad 5min i się zastanawiam czy zrobić taki pokaz czy dać sobie spokój i pojedynczo odpalać każdą wyrzutnie. Co wy byście zrobili na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu zakupił parę kostek,
na początek pokazu :
x2 strobo + fontanny ( liczmy że będzie trwało 1min )
małe kostki (1min).
większe kostki 1min,
2 większe kostki odpalone na małą rozpierduchę. ( 30s )
finał duże kostki + szeleczki
wszystko połączone visco.(strobo + fontanne możesz ręcznie odpalić :).
taki sporadyczny plan, bez skomplikowanych obliczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o coś takiego mi gorek chodzi tylko pytanie czy wystarczy mi kasy bo oczywiście samym pokazem pirotechnik nie żyje :D więc trzeba też założyć że w tej drogiej paczce też muszą znaleźć się jakieś petardy czy rakiety itp lecz wiem że za rok będzie większy budżet do wydania i wtedy zrobię na 100% pokaz ale teraz to jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a więc tak dziś zaczynam układać wszystkie kostki na palecie i mam takie małe pytanko bo chcę ustawić kilka wyrzutnie pod kątem np \/ albo \|/ ale nie wiem jak bardzo je odchylić aby było dobrze ktoś mi poradzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majster ja kumam o co ci chodzi ale mi chodzi o to jak duża ma być ta listewka bo jeśli dam za małą to efekt będzie się pokrywał z drugą wyrzutnią a jak dam za dużą listewkę to będzie efekt za bardzo odległy od siebie i ja się pytam jak grubą tą listewkę dać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok to ja chcę w tych wyrzutniach zrobić tak:
3x Macrocosmos II \|/
2x TXF602 Baxkyard Fun \/
3x txb410 Sun Shine \|/
2x txb410 Sun Shine \/
2x jw07 mars \/

ktoś mi doradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...