Skocz do zawartości

[ckpmartini] Zakupy, pokazy, odpalanie, komentarze itp


ckpmartini

Rekomendowane odpowiedzi

No to czas na moją kolej założenia tematu w którym będę opisywał swoje działania, przemyślenia dotyczące moich zakupów oraz zrealizowania pokazu sylwestrowego oraz różnych materiałów jakie będę zakupował ;)

Na sam początek chciałbym zaznaczyć że będę robił pokaz pod podkład. Dziś udało mi się odpowiednio przerobić 2 kawałki i je połączyć ;) oto ona:
muzyka z pokazu sylwestrowego

na sylwestra planuję wydać około 700zł/800zł z czego 100zł pójdzie na zabawę sylwestrową czyli np fp3 czy jakieś rakietki jeszcze nie wiem więc pokaz planuje za około 600zł/700zł.

Pierwsza paczka będzie pod koniec października za kwotę około 550zł/600zł. Pierwsza paczka będzie zamawiana przez akcję wulkana a druga paczka w kwocie 100zł/200zł będzie w połowie Grudnia.
W pierwszej paczce będą znajdować się wyrzutnie do pokazu sylwestrowego a w drugiej paczce znajdą się takie rzeczy jak petardy rakiety czy lont do podłączenia tego wszystkiego.

Nie mam jeszcze ułożonego planu jakie wrzutnie chcę kupić do tego pokazu więc wszelkie pomysły mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Błagam nie rób tego sąsiadom i nie puszczaj takiego utworu :) Jak już lubisz taką muzę to daj to

:)
Do tego podkładu mogę ci nawet doradzić co jak i kiedy bo sam rozmyślam nad 2 minutami tej muzyczki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kameleon powiem ci że postawiłeś mnie w dużym znaku zapytania bo pamiętam jak rok temu usłyszałem tą nutkę i sobie powiedziałem że pierwszy mój pokaz będzie zrobiony akurat do tego kawałka więc teraz mam duży problem bo mi o tej nutce przypominałeś ostatecznie jutro się zdecyduje którą wybrać bo wolę się z tym na spokojnie przespać i tyle.
co do ciebie sylar to ci powiem że rozważam 2 scenariusze pierwszy to taki że mam głośniki firmy altus nie pamiętam jaki model ale ma naprawdę niezłe kopnięcie i moja sytuacja jest taka że przy domie mam bardzo dużą przestrzeń dokładnie to od domu do strefy będę miał jakieś 50m a głośniki wystawię na taras.
Drugi wariant to taki że nie będzie mi się chciało tego wynosić i po prostu po nagraniu filmu przy obróbce dodam muzykę do tego filmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

ojj tak wybierz nute kamelona :)

Tak PS Jakiego wzmacniacza uzywasz do altusow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy mam Technics SA-EX320 ale zastanawiam się czy nie zakupić sobie Yamaha AX-497

a co do nutki jaka będzie to na razie zostaje taka jaka jest ponieważ ta nutka kameleona musiał bym ją z jakąś inną jeszcze zmieszać i do tej nutki bym potrzebował dużo szelek z niezłą synchronizacją wtedy by był piękny pokaz lecz stać mnie na to będzie może dopiero za rok bo w tym roku raczej szelek nie będę brał i nawet jeszcze systemu nie mam dlatego za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nutka , którą wybrałeś. Wzmacniacz na przyszłość proponowałbym Yamahe AX900, jeżeli lubisz tą szkołę brzmienie, albo nawet lepiej i będzie taniej, celować w Harman/Kardon PM655 Vxi, lub NAD 3155. Uważaj tylko na naprawiane i sterane wiekiem "gnioty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super pięknie ale! robisz za małe zakładki czasowe między wyrzutniami co może skutkować wieloma dziurami w pokazie. obejrzyj sobie kilka filmów danej wyrzutni i wyciągnij średnią i od niej odejmij jeszcze ze 3 sek przy małych kostkach (bo z tego co widzę na razie są same małe kostki) przy dużych 100sth odejmuj nawet do 10sek.



pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za pomoc pomyślę nad tym ale do pierwszej piosenki biorę małe kostki ponieważ chcę w drogiej piosence wykorzystać jak najlepsze kostki a gdybym brał same dobre to by mi kasy nie starczyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie po pewnym namyślę stwierdziłem że nie zrobię pokazu do tego podkładu ponieważ mam za mały budżet aby wykonać ten pokaz w takim stopniu aby mnie i innych widzów zadowolił oczywiście mógłbym zrobić ten pokaz pod ten podkład ale z tym budżetem to by wyszedł pokaz troszkę powolny więc postanowiłem że nie będzie podkładu ponieważ nie jestem w stanie znaleźć kawałka który trwał by lekko ponad 4 min i który by mnie zadowolił. Ostatecznie pokaz będzie przebiegał tak że na początku jakieś małe kostki typu big bang potem podsycenie widowni wyrzutniami ustawionymi w układzie \|/ następnie lekkie przedłużenie pokazu a na finał niezła nawalanka ;)
Ps. może za rok uda mi się z podkładem zrobić gdy będzie większy budżet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w końcu udało się skończyć mój plan pokazu oto on:
Plan Pokazu

Jeśli masz jakieś sugestie pytania lub zmienił byś coś w wybranych przeze mnie wyrzutniach to pisz śmiało ;)


JA mam pomysł byś dał pomiędzy fontanną a Plutonem JW05 , 3x JF66 Flash lub innej firmy :] ( Tak dla rozświetlenia efektów :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pomyślę nad tym lecz to jest na razie lista która przedstawia plan pokazu jak i zarazem co będę zamawiał z akcji wulkanu lecz przypominam że jeszcze przyjdzie do mnie jeszcze jedna paczka w grudniu coś w granicach 200zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok pomyślę nad tym lecz to jest na razie lista która przedstawia plan pokazu jak i zarazem co będę zamawiał z akcji wulkanu lecz przypominam że jeszcze przyjdzie do mnie jeszcze jedna paczka w grudniu coś w granicach 200zł :D


No to w tej paczcę w grudniu zamów flashe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...