Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w rakietach


Damian26

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zamiast tych rakiet, kup wyrzutnie. Nie ma sensu brać rakiet, zwłaszcza małych, bo są nieopłacalne. Wiele osób się na nich przejechało.
Wiem co mowie i bardzo wielu użytkowników którzy maja już jako takie doświadczenie to popiera.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie... ile te rakiety? 40 zł? kup sobie jakieś 3 kostki małe np purple tail i miej kilkanaście super efektów na niebie :D a nie jakieś gówniane malutkie rozpryski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rozumiem jak można komuś proponować wyrzutnie jak chce żeby mu doradzić rakiety. Rakiety też są fajne bo można się nimi trochę pobawić a wyrzutnia pare sekund i nie ma. A ja bym Ci bardziej polecał diamanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po to że zwyczajnie szkoda hajsu na rakiety które dają tylko cień tego co dają wyrzutnie, które są o niebo tańsze... więc nie wiem chłopie dorośnij i szanuj pieniądze albo żyj dalej na koszt rodziców i kupuj gówniane rakiety do których będziesz podbiegał co każdą i co każdą będziesz mówił znajomym "ta teraz będzie fajna" i co każdą będziecie rozczarowani... no ale cóż liczy się zabawa i spalone palce od opalania rakietek które są słabe jak barszcz...

Już nie wiem jak można dosadniej opisać wyrzucanie kasy w błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdy ma inny gust. Ktoś woli same wyrzutnie a ktoś wyrzutnie i rakiety. W moim przypadku chce kupić Diamant i inne jeszcze rakiety ponieważ lubię się pobawić przed sylwestrem. Na pewno nie zabraknie u mnie dużo wyrzutni. A jakie byście mi polecili dobre rakiety np. Apollo, Jupiter idp! I jakie kupić petardy na pewno Bendę miał FP3 small i FP3 NWE BIG. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po to że zwyczajnie szkoda hajsu na rakiety które dają tylko cień tego co dają wyrzutnie, które są o niebo tańsze... więc nie wiem chłopie dorośnij i szanuj pieniądze albo żyj dalej na koszt rodziców i kupuj gówniane rakiety do których będziesz podbiegał co każdą i co każdą będziesz mówił znajomym "ta teraz będzie fajna" i co każdą będziecie rozczarowani... no ale cóż liczy się zabawa i spalone palce od opalania rakietek które są słabe jak barszcz...

Już nie wiem jak można dosadniej opisać wyrzucanie kasy w błoto :)



Nie wiem jak mogę Ci to jeszcze wytłumaczyć. Wyobraź sobie że masz 30zł na sylwestra. Wydał byś to na 1 lub 2 wyrzutnie? Jeśli tak to Twoja zabawa trwała by zaledwie 2 minuty. Z rakietami jest inaczej ponieważ można się nimi dłużej pobawić. A spalone palce można mieć również od odpalania wyrzutni. Jeśli masz dużo pieniędzy to oczywiście najlepiej to zainwestować w wyrzutnie ponieważ i tak będzie długa zabawa lub ładny pokaz. A rakiety wcale nie są słabe. Ja np nawet jakbym kupił stuff za 10k to ten zestawik rakiet bym kupił ponieważ bardzo lubię rakiety. Można przecież kupić kilka wyrzutni i do tego zestawik rakiet. Bo wyrzutnie naprawdę szybko się skończą.
Do Damian26: Ile chciałbyś wydać na te rakiety? I wolisz mieć więcej mniejszych czy mniej większych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej żeby były duże i małe. Czy takie rakiety są dobre.
WHISTLING MOON TRAVELERS/A/5/ - JR05
SATURN - P8088 x2
DIAMANT - P9805 x2
TXR793 - ABSOLUT
6842 - jupiter
N63501 - dragon queen rocket
JR21 - apollo

Wiem że to dużo rakiet myślę że są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...