Skocz do zawartości

[SZUKAM] Szukam filmów/zdjęć/opisów


Verq

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam filmów/zdjęć/opisów do rakiet firmy jorge :
-Exclusive Collection JR25
-Cassiopeia
-Nautilus
Oraz do wyrzutni firmy hestia :
-Victory
Jeżeli ktoś z was dysponuje filmami/zdjęciami/lub potrafi opisać efekt któregoś z tych fajerwerków które wymieniłem , prosiłbym o zamieszczenie ich tutaj , jeżeli tylko możecie .

P.S. Czy dobrze wybrałem kupując te rakiety i wyrzutnie (wiem że to mało , lecz sylwestra robie z czterema innymi rodzinami , i każdy kupuje fajerwerki) ????

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja szukam filmików wyrzutni:

- JW29 NEW GENERATION 3
- JW40 NEW GENERATION 10
- JW61 NEW GENERATION 14
- JW62 NEW GENERATION 15
- JW06 KASJOPEJA - BIG BANG SERIES

Najbardziej zależy mi na NG 14 i 15. Najlepiej żeby to były filmiki robione przez Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam filmików wyrzutni:

- JW29 NEW GENERATION 3
- JW40 NEW GENERATION 10
- JW61 NEW GENERATION 14
- JW62 NEW GENERATION 15
- JW06 KASJOPEJA - BIG BANG SERIES

Najbardziej zależy mi na NG 14 i 15. Najlepiej żeby to były filmiki robione przez Jorge.
Znajdziesz je na http://www.vmax2.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam filmiku lub zdjęć z Rakietami:
Exclusive collection jr25
Meteor Regn
Speed IV
Jupiter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele filmów Firemana ale szkoda że operator kamery był już po szampanie albo kilku.
Ja wyrzutnia zaczyna strzelać to najlepiej kamere skierować na wysokośc pierwszego wybuchu i tak ją trzymać filmująć pozostałe eksplodujące szelki a nie filmować i wystrzał z wyrzutni i eksplozje w górze bo jak się można domyślić guzik widać, niemożliwe jest nadążyć kamerą za poszczególnymi szelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie operator kamery był po 2 szampanach , piwie i połowie zielonego jabłuszka , więc za jakość i słowa przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to meteor regn i exclusive collection bo ściągnełem i niewiem które to filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem , który to który , ale są podpisane , jak ktos nie krzyczy cassiopeia , a jest duży efekt to znaczy , że to jst meteor regn.Może to również być ten na którym krzyczą na wałbrzych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A exclussive collection nie miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fireman wrzuć ten film na inny serwer bo na tym jest transfer 8 kb/s ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko tobie , u mojego kumpla ściągało się 56kb/s.
Ale zarzuca na megaupload...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to również być ten na którym krzyczą na wałbrzych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale było 6 takich filmików :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz dać na innego serwa?Bo wczoraj pisało tam coś takiego i dzisiaj nadal :???: "Limit możliwych połączeń dla kraju (Poland) jest obecnie wyczerpany. Prosimy spróbować ponownie za kilka godzin lub zainstalować pasek narzędzi Megaupload Toolbar, aby połączyć się natychmiast - z zainstalowanym paskiem, limity nie obowiązują!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale aby obejść ten limit musicie ściągnąć ten megaupload toolbar i limitu nie ma.A na rapidshare mam wyczerpane limity i raczej nic nie wrzuce.Nie da się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...