Skocz do zawartości

27.08.2011 - Warszawa - Big Light Show


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja – Big Light Show- Iluminacja Stadionu Narodowego.
Miejsce – Wybrzeże Szczecińskie w Warszawie
Godzina – ok. 23:00
Wykonawca – Goldregen
Długość pokazu – 3,5 minuty
Zdjęcia - Moj album na facebooku lub galeria fireworks.com.pl(Ładują się kilka sekund, strona 1 i 2)
Film- http://www.youtube.com/watch?v=Q86YozBZYxk&feature=feedu

Wczoraj tz. 27 sierpnia w warszawie odbył się pokaz fajerwerków będący ukoronowaniem imprezy Big Light Show- Iluminacji Stadionu Narodowego. Strzelanina rozpoczęła się kilka minut przez godzina 23 i trwała bardzo krotko, użytych materiałów również nie było za wiele, aczkolwiek publiczność była usatysfakcjonowana. Przeważały szelki w kolorze złota, były jednak tez i akcenty czerwieni, zieleni czy błękitu. Dodatkiem było kilka single shotow i min. Finał mnie osobiście nie usatysfakcjonował- przypominał początek pokazu, duża liczba bomb, oczywiście złotych ;). Tutaj oczekiwałem czegoś więcej.
Najwięcej osób podziwiało wydarzenie z wybrzeża szczecińskiego, bezpośrednio pod stadionem, oraz z mostu K. Poniatowskiego. Publiczność stała również na Placu Zamkowym. Organizacja tym razem wypadła dobrze, mimo drobnego poślizgu w czasie.

Różnorodność efektów: 6/10 (Jak zazwyczaj na pokazach Goldregenu, przydałoby się więcej kolorów. Pirotechnicy poszli w stronę złotych palm i brokatu, a mogli dać więcej czerwieni w chociażby peoniach.)
Dobór efektów: 9/10 (Publiczność była zadowolona, chociaż zabrakło peonii, chrysathem czy rozetek. Za dużo palm.)
Finał: 5/10 (Kiedy go oglądałem, w ogóle nie przypuszczałem ze to finał. Wyglądał prawie identycznie jak pierwsze salwy. Mógł być bardziej intensywny, no i oczywiście bardziej kolorowy)
Całość: 9/10 (Pokaz był krotki, ale najwyraźniej tak ograniczał go budżet. Brakowało kolorów i ciekawszych efektów. Bylo mało single shotow i min, które by się dobrze sprawdziły. Ale ogólnie pokaz był ładny i dobrze dopełniał wydarzenie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...