Skocz do zawartości
  • 0

Amatorski pokaz sylwestrowy 11/12- plan, zmiany, artykuly, pomysly...


JMJ Pirfotechnics

Pytanie

Witajcie!
Postanowiłem zwrócić się do was o pomoc jeszcze przed największym ruchem, zwłaszcza ze ułożenie wszystkiego zajmie sporo czasu.
Chodzi mi o zaplanowanie pokazu amatorskiego na sylwestra 11/12. Nie wiem gdzie będę, nie wiem jakie będą warunki, ale uzależnię wszystko od pokazu, to jest dla mnie najważniejsze.
Mam 8 kanałowy system gaoo, ale oczywiście do jednego kanału można podłączyć kilkanaście wyrzutni, wiec nie ma większych limitów.
W domu mam już artykuły o wartości ok. 500zl. Cześć z nich użyje pewnie do pokazu. Są to:
3 jednorzędówki JW1018
2 jednorzędówki bs-101
35 sztuk szelek 2" z dowolnymi efektami SP, 8 sztuk rur ze stojakiem.
Wyrzutnie SP (Wrath of the Gods, Return of The Joker i Midnight Thunder, ale to raczej będą zabaweczki)
1 wulkan silberfacher.
kilkadziesiąt zapalników, 15 metrów lontu, jakieś drobiazgi.

Na pokaz chciałbym wydać jeszcze ze 350zl na wyrzutnie/fontanny/single shoty/miny/stroboskopy i co tam jeszcze będzie potrzebne. Nie będzie podkładu muzycznego. Chciałbym aby trwał jakieś 6/7 minut i nie był monotonny, mogą być rzymskie ognia, efekty naziemne itd
Zaplanowałem sobie kilka sekwencji:
Po pierwsze, na sam początek pokazu chce dać 1 lub 2 salwy singlow w kształcie V. Wiecie o co chodzi. Czyli 2 lub 4 ss, mam je już w domu.
Ponadto w trakcie pokazu dałbym gdzieś potrójna wyrzutnie rzymskich ognii, w postaci \|/.
Więcej pomysłów nie mam i dlatego proszę o pomoc. Chciałbym żebyście pomogli mi ułożyć plan pokazu, z uwzględnieniem konkretnych artykułów. potem zajmiemy się łączeniami i pytaniem "jak to wszystko ułożyć?". Roboty będę miał mnóstwo i mnie to przeraza, ale mam nadzieje ze dam rade.
Zakupy będę robił na DemonachOgnia w grudniu i w hurtowni Grom-Zbig w trakcie wspólnych zakupów, aczkolwiek dam nie można dać zbyt wielkiej ilości rzeczy bo chce się załadować z firkiem i nie chce mu obciążać samochodu. Pojedyncze artykuły mogę tez kupić u marcusa-grafa. Ewentualnie inne sklepu mogą być brane pod uwagę.

Jakichkolwiek dodatkowych informacji udzielę na prośbę, pewnie o czymś zapomniałem wiec z góry przepraszam i dziękuje wszystkim za pomoc, jakoś się odwdzięczę ;).
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Stwierdziłem, ze jeśli będą dostępne w chwili mojego zamawiania (nie wiem jeszcze kiedy to będzie) to wezmę następujące artykuły z demonów:
Wyrzutnia P5401ES, P5601, P5603 lub P5609
Wyrzutnia P5912 Crown (Super Power)
Wyrzutnia P7307 Kama (Kometa)
Te kostki bardzo mi się podobają, a na pewno da się je gdzieś wcisnąć do pokazu ;).
Natomiast z Groma chyba przydałyby mi się wyrzutnie rzymow JW15, JW16 lub JW17 oraz dwie klasyczne kostki JW20 i JW25, ale wszystko zależy od planu pokazu.
Zapraszam do odpowiadania, naprawdę potrzebuje propozycji
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Majac chwile czasu ułożyłem sobie próbny plan zakupów z TanichFajerwerek:
Wyrzutnie:
P7036 Indiana (Kometa) x2 29,00= 58zl
P5912 Crown (Super Power) 35,00zl
P5601 Linia Exclusive (Super Power) 60,00zl
P7307 Kama (Kometa) 45,00zl
P7129 Gold Coco (Kometa) 49,00zl
I inne kostki Komety które dojdą.
Razem za wyrzutnie (które narazie zaplanowałem): 247,00zl
Fontanny:
P3500 x2 =14zl
Wulkan Silberfacher x2 =20zl
Rzymiaki:
N2025 Roman Candle Asortment 14zl
Art. Rożne:
TC9 Crackling Ball (Tropic) 17zl
TC10 Crackling Flowers (Tropic) 20zl
W526B Motyl (Tropic) x2 = 16zl
0445 Missile 16zl

Razem za inne artykuły: 117zl
Razem za całość: 364,00zl

Uprzedzając pytania, mam w domu cala masę rożnych drobiazgów i petard, mam również wystarczająco szelek a ewentualnie dokupię cylindryczne. Zależy mi na wyrzutniach. Czy jesteście w stanie z tych wyrzutni oraz kilku innych (za kwotę 150zl) ułożyć pokaz zgodnie z warunkami podanymi w pierwszym poście?
Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówienie z Grom-Zbiga:
FC3001 Kongo x2
JW16/JW17/JW18 (zależnie co będzie) x3
JW25 Cudak Battery
JW20 Don't Worry be Happy
JW05 Pluton
JW07 Mars
JW90

Wymieniłem tylko artykuły które maja zostać użyte do pokazu.
Ułożenie całej reszty za kwotę min. 250zl z taniefajerwerki.pl dalej potrzebne, wiec proszę o pomoc.
Informacje z pierwszego posta się nie zmieniają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podsyłam zdjęcie artykułów wymienionych w poprzednim poście. Poniżej również uaktualniona lista.
KLIKNIJ
KLIKNIJ
Do pokazu:
FC3001 Kongo x2
JW16 x3
JW25 Cudak Battery
JW05 Pluton
JW07 Mars
Art. Różne widoczne na zdjęciu, ale nie mające wielkiego znaczenia w temacie pokazu:
JW01 Saturn Missiles x3
Petardy 859
FP3 Small x3
W504 Mały Kamikadze
JM04 Baczki
JM05 Kulki Cracklingowe
I jako gratis 3x Jaja Dinozaura

Pozdrawiam i zapraszam do pomaganiu przy ułożeniu reszty planu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o zakupy na TF to osobiście z tego co miałem mogę Ci polecić:
TB19 Exploder 6 - niezła dawka cracklingu, najlepsza wyrzutnia z tej serii
TB40 Exploder 1 - po E6 chyba najlepszy Exploder
TB160 Exploder 7 - ciekawy oryginalny efekt
TB15 Nineshots - niepozorna kostka o sporych efektach
TB61 Eden Gardens - długo działająca wyrzutnia z rozmaitymi efektami, i przede wszystkim potężne 3 ostatnie ładunki
P5603 Linia Exclusive - dla mnie najładniejsza ze wszystkich czterech jakie miałem z tej serii

Tyle ode mnie. Wybór chociaż jednej pozycji z wyżej podanych będzie dobrą decyzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o zakupy na TF to osobiście z tego co miałem mogę Ci polecić:
TB19 Exploder 6 - niezła dawka cracklingu, najlepsza wyrzutnia z tej serii
TB40 Exploder 1 - po E6 chyba najlepszy Exploder
TB160 Exploder 7 - ciekawy oryginalny efekt
TB15 Nineshots - niepozorna kostka o sporych efektach
TB61 Eden Gardens - długo działająca wyrzutnia z rozmaitymi efektami, i przede wszystkim potężne 3 ostatnie ładunki
P5603 Linia Exclusive - dla mnie najładniejsza ze wszystkich czterech jakie miałem z tej serii

Tyle ode mnie. Wybór chociaż jednej pozycji z wyżej podanych będzie dobrą decyzją.


TB19 47zl (chwilowo niedostępna)
TB40 47zl
TB160 47zl
TB15 15zl
TB61
P5603 60zl

Bazując się na cenach i filmach wybrałem TB19, TB40, TB15 i P5603. Oprócz tego wezmę tez 2x P5912 Crown (dam je razem na finał) i kilka kostek komety. Mam na nie 50zl, wiec myślę o Indianie (o ile będzie) + jakaś podobna. Co polecacie?
W jakiej kolejności dać to wszystko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...