Skocz do zawartości
  • 0

fajerwerki-korsarz czy fajerwerki-market


FireGorek1

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Który lepszy to Ci nie powiem,bo nie zamawiałem nic z FK.A co do FM to mogę polecić Ci ten sklep w 100%.Najniższe ceny,duży wybór,szybka dostawa,zero problemów.Ja zmawiałem u nich już kilka paczek i zawsze docierały w krótkim czasie,całe i dobrze zabezpieczone.Często byłem mile zaskoczony szybkością ich działania,a także gratisami.Zawsze można się z nimi skontaktować i załatwić wiele rzeczy przez telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm... zamawiałem już z f-k i fm i trudno mi ocenić, który sklep lepszy. Na pewno z f-k plusem jest to, że paczka dostarczana jest błyskawicznie i w świetnym stanie. Na fm jest zdecydowanie taniej i jest więcej wyrzutni co jest plusem dla tego sklepu. Na f-k są również ciekawe promocje, z których warto skorzystać, bo są na prawdę ciekawe ;) Jeszcze co do fm to paczka również szybko jest dostarczona i fajerwerki są w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z racji tego gdzie mieszkasz, to zamów na fm przez neta i odbierz na miejscu ;) Niższe ceny, większy wybór no i paczka nie przechodziłaby tortur w sortowni kurierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ceny na fm na pewno niższe, ale produkty nie zawsze w dobrym stanie. Raz nie otrzymałem 3 wyrzutni saturn missle. Nigdy więcej nie kupie w tym sklepie. Co do fk to chyba w tym roku kupię u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym na twoim miejscu bym kupował w sklepi fajerwerki-korsarz.pl bo mają miłą obsługę i mają bardzo dobrych kurierów i fajerwerki zawsze przychodzą w dobrym stanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

fajerwerki-korsarz mają bardziej profesjonalne podejście do klienta, nie ma czegoś takiego że na stronie coś zamawiasz a potem piszą ze musisz wybrać zamiennik (co często zdarzało się w fm), poza tym na fk masz zawsze gratis w wysokości 10% zamówienia chyba że obowiązuje jakaś inna promocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też z czystym sumieniem mogę polecić f-k. Zamawiałe u nich 2x i za każdym razem wszystko było w porządku. Wiem, że ceny mają wyższe niż na fm, ale cena to nie wszystko. F-k maja zdecydowanie lepsze podejście do klienta i bardziej profesjonalną obsługę. Dodatkowo sklep jest lepiej zorganizowany a zamówieni realizowane na bieżąco, nawet w najgorętszym okresie. Na fm sporo osób się przejechało w zeszłym roku...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Jednak wybieram FM ze względu na niską cene towarów, kontakt telefoniczny jest wporządku więc można się dogadać ;) Duży minus wk w tamtym roku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...