Skocz do zawartości

Mój pokaz z okazij poprawin wesela znajomych


The-Piroman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem wam przedstawić mój pierwszy pokaz który ja zorganizowałem :D
Bedą w nim takie wyrzutnie jak

FC4001_4 ( 1 sztuka ) - WYPRZEDAŻ 2011 2szt
#
BALLET - JW11 - WYPRZEDAŻ 2011 1szt
#
SOUL
#
ARCTIC - JW14 - WYPRZEDAŻ 2011
#
MACRO COSMOS III - SM2126 !!!!WYPRZEDAŻ!!!
#
2520 PURPLE TAIL - WYPRZEDAŻ 2011
#
BABEL - SM9880!!! WYPRZEDAŻ 2011!!!!
#
red peony - P7013 WYPRZEDAŻ 2011
#
Aron
#
BIG BANG KASJOPEJA - JW06 - WYPRZEDAŻ 2011
#
BIG BANG MARS - JW07 - WYPRZEDAŻ 2011
#
TYRANT - SM9807 WYPRZEDAŻ 2011 !!!
#
JW4056 - GAJA!!!WYPRZEDAŻ 2011!!!
#
P7451 Cypr (Kometa)
#
Lont wolny 3mm, 1cm/sek-7m





298.31 z przesyłką

Przesyłka doszła dziś zaraz wstawię fotki z przygotowań do pokazu a wy ocenicie xD W tą niedziele odbędzie się pokaz więc filmik z pokazu wstawię w poniedziałek.

Pozdrawiam The-Piroman

Fotki
p1010043w.jpg

p1010045x.jpg

p1010046mj.jpg

p1010047om.jpg

p1010048xq.jpg

p1010049q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ;) Tylko jedna podpowiedź przymocuj czymś wyrzutnie do tej podstawy no taśma byle czym ale żeby sie dobrze trzymały podstawy. Czekam na inne zdj i film z pokazu ;) Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu dałbym po 2-3 opaski łączące lont główny z wyrzutniami, będzie sie większą powierzchnią stykał i będzie mniejsze prawdopodobieństwo że nie odpali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na twoim miejscu dałbym po 2-3 opaski łączące lont główny z wyrzutniami, będzie sie większą powierzchnią stykał i będzie mniejsze prawdopodobieństwo że nie odpali :)


Słuszna uwaga. Rzeczywiscie pojedyńcza opaska na lini lont centralny-lont wyrzutni może nie wystarczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie, nie odpalą


A odpalałeś kiedyś fontannę tak blisko wyrzutni ? :) Najlepszą metodą jest nałożenie folii aluminiowej na lont.Na ostatniego sylwestra zrobiłem zestaw pokazowy dla brata z wulkanem i cóż :) Wszystko poszło w 1min.Folia alu nie przyśpieszy spalania, i w niczym nie zaszkodzi.No chyba że ktoś owinie lont 5 razy i zaklei taśmą :D

A jeżeli chodzi o mocowanie wyrzutni do podstawy to szkoda że nie użyłeś tego http://allegro.pl/element-do-mocowania-es175-karton-gips-profil-cd60-i1759460775.html (tutaj cena trochę wygórowana) Tanio i skutecznie :)

Niepokoi mnie też trochę miejsce 2520 PURPLE TAIL gdy cypr zacznie strzelać to może dojść do zderzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon bo wyrzutnia cypr i 2520 pt to sa wyrzutnie finałowe u niego ? to jest możliwe że się zderzą ale nie muszą ;) zobaczymy . Kolego mam pytanie gdzie kupiłeś tą wyrzutnie kontową finałową ostatnią ta co jest ceglami oblożona i za ile ? z góry dzieki za odpowiedz i pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kameleon bo wyrzutnia cypr i 2520 pt to sa wyrzutnie finałowe u niego ? to jest możliwe że się zderzą ale nie muszą ;) zobaczymy . Kolego mam pytanie gdzie kupiłeś tą wyrzutnie kontową finałową ostatnią ta co jest ceglami oblożona i za ile ? z góry dzieki za odpowiedz i pozdrawiam ; )

To jest wyrzutnia JW1016 kupiłem na fajerwerki korsarz to był gratis normalnie kosztuje ok 50 zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałbyś rady zainstalować drugiej linii lontu? Z tylko jednym lontem bywa różnie i zawsze jest prawdopodobieństwo że gdzieś zgaśnie. Powinieneś też użyć więcej jak jednej opaski przy łączeniu wyrzutni. No i czekamy na filmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dałbyś rady zainstalować drugiej linii lontu? Z tylko jednym lontem bywa różnie i zawsze jest prawdopodobieństwo że gdzieś zgaśnie. Powinieneś też użyć więcej jak jednej opaski przy łączeniu wyrzutni. No i czekamy na filmy ;)

niestety nie mam już lontu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...