Skocz do zawartości

Moje pokazy.


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

A więc najpierw dam link do filmu (zaznaczam że jest to mój pierwszy pokaz :P )

http://www.youtube.com/watch?v=sXUqhMTKh3k

Wszystko miało być odpalone nieco później na jednym z ognisk jednak mieliśmy rzadkich gości (rodzinę z zagranicy) więc zdecydowałem wszystko odpalić nieco wcześniej (dobrze że mi się nudziło i zdążyłem wszystko przygotować :P ).

Co do samego pokazu to według mnie jak na pierwszy raz to chyba nie jest źle. To co mi się nie podoba to dwie przerwy w strzelaniu i na koniec ta sieka (pomyliłem się trochę z obliczeniami). Jedyne co nie odpaliło to jeden rządek rzymiaków.

Jeżeli chodzi o sam film to jakość niestety jest trochę gorsza ponieważ przed pokazem zapomniałem przełączyć kamerę w tryb nagrywania fajerwerków (kolory są dużo bardziej wyraziste). Ponadto wszystko ustawiłem zbyt blisko i jak widać na filmie nie objąłem wszystkiego. Dodatkowo wiatr był w naszą stronę i wszystko spychało na nas.

Kolejność:

3x JW4072 Orient (Fan)
24 x rzymski T6236 (Fan)
SM9807 Tyrant
JW07 Mars
3x Rapid Saturn P7016 (Fan)
JW25 Cudak
2x JW14 Arctic i SM2126 MC III (Fan)
11 rakiet (różne)
Wyrzutnia szelek

Jeżeli chodzi o wyrzutnię szelek to w tym roku wypadła o niebo lepiej jak w roku poprzednim. Jak widać na filmie szelki leciały już równo i wysoko (tak jak odpalane w dołączonych do zestawu tubach). Jednak taśma zbrojona, którą wykorzystałem nie wytrzymała i pękła na łączeniu. Nie jest to jednak problem. Po prostu na każdą rurę dam dodatkowo 3 opaski zaciskowe (było po 2 na każdej i wytrzymały bez problemu.

Podliczając wszystko razem z lontem na pokaz wydałem około 230 zł.

Proszę o opinie i uwagi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz to mi się podoba i koszt nie duży ;) Ja też planuje coś na sylwka 2012/2013 coś zrobić bo na tego już mi się nie chce zamawiać wyrzutni itp. ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam żadnego systemu (w przyszłości na pewno się zaopatrzę), wszystko było połączone jednym lontem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pokaz zrobiony naprawdę dobrze, szczególnie z uwagi na to, że był on Twoim pierwszym.

Może to i dziwne ale zainteresowały mnie te migoczące komety z Orientu. Niezła była również ta fontanna na początku. Chwilami pokaz lekko "przygasa" jednak ogólne wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.

Można spytać gdzie nabyłeś JW4072 ? Idealnie nadaje się do pokazu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...