Skocz do zawartości

EX1 Explosive I


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję odpalić kilkanaście w ostatniego sylwestra i byłem pozytywnie zaskoczony, taka mała petardka a tyle huku, i jeszcze ten błysk.. :] zdecydowanie warte swojej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Huk tej petardy rzeczywiście zaskakujący, gabaryty petardy i moc z jaką uderza naprawde są nie do opisania.
Polecam do zabawy przed północą :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś testowałem , no i muszę przyznać że mocne są ale co niektórzy przesadzają , że są mocniejsze od K0204 są równe mocą lub minimalnie słabsze. Ale i tak daję im 10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie opłaca się kupować piccolo, lepiej dorzucić parę groszy (dosłownie) i mieć naprawde fajną petardę za niskie pieniądze.
świetna petarda, duzy huk, małe gabaryty, czegos takiego sie nie spodziewałem, napewno parę paczek bedzie w tegorocznym stuffie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w tym roku jedną paczuszkę i naprawdę jestem mile zaskoczony !! Te petardy są w stanie dorównać JC04 a są o 4razy mniejsze i tańsze :)/> Bardzo polecam.
P.S
Ale i tak nie wyobrażam sobie sylwka bez piccolo ! :D/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam je pierwszy raz, wziąłem 2 paczki i jestem mile zaskoczony.Jak na wygląd pikolaków naprawdę ładnie biją, bardzo opłacalne petardy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony, kolega znalazł w domu paczkę tych petard. Jak za taką cenę taki huk i taka ilość to jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem do testu i mogę tylko potwierdzić, że huk jak na takie małe coś jest imponujący. Bardzo opłacalna petarda do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda jak najbardziej się opłaca Tania,mocna ,Bardzo dobra do robienia Karabinków , w tym roku kupiłem 5 paczek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda ma potężny huk jak na rozmiary, ale ma też swoje minusy. Irytuje mnie wiecznie wypadający lont i duża ilość niewypałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Petarda ma potężny huk jak na rozmiary, ale ma też swoje minusy. Irytuje mnie wiecznie wypadający lont i duża ilość niewypałów.



Dokładnie , irytujące jest to że lont łatwo wypada.Zrobiłem z nich karabinek i wolę go nie ruszać bo lonty pewnie powypadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj post po raz kolejny ale ta petarda jest znakomita pomimo swoich rozmiarów zawstydza k0204. Po ciągłym odpalaniu strasznie mnie uszy bolały :D Nie da się jej daleko odrzucić bo jest za lekka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc !!! k203 się chowa i to bardzo xD porównywalna do JC04 może troszke głośniejsza ;)Bardzo opłacalne petardy .;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placilem za paczke 1,99 w ALDI i naprawde sa godne polecenia ,wala mocno :xmas_smile: szkoda ze taki krotki lont ale i tak sa bardzo oplacalne :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj testowałem :) Fajne petardy , oceniam je na 9/10...Troszkę denerwuje mnie bardzo mocny flash przy wybuchu...Ale w końcu to petarda błyskowa więc z drugiej strony czego się spodziewać ... zależy co kto lubi.Plusem tej petardy jest oczywiście to, iż jest na lont :) Jest to bardzo fajne...Huk też niezły, mogę polecić z całego serca, a szczególnie teraz przy wręcz śmiesznej cenie jaka widnieje na BF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...