Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content
Sign in to follow this  
velibrum

11.06.2011 r. - Trojaczkowice k. Lublina - Pokaz Weselny

Recommended Posts

Miejsce: Gościniec Horyzont, Trojaczkowice k. Lublina
Data: 12.06, godz. 22.20
Okazja: wesele
Wykonawca: Efekt z Chełma
Film:
http://www.youtube.com/watch?v=hw6xaFtTTh4&feature=channel_video_title

Pokazy sztucznych ogni na weselach stają się już tradycją. Są strzelane jako prezent od rodziców pary młodej, od gości dla nowożeńców i na odwrót. Bez względu na to kto je zleca, zawsze wzbudzają tyle samo pozytywnych emocji i zaskoczenia wśród oglądających. Wesele to jedna z najważniejszych nocy dla pani oraz pana młodego, dlatego nie dziwi fakt tak dużego zainteresowania widowiskami pirotechnicznymi.
Położony pod Lublinem Gościniec Horyzont, często gości w swoich progach weselnych gości. W sobotę 11 czerwca, ich świętowanie wzbogacił pokaz, wykonany przez firmę Efekt z Chełma. Widowisko to oglądałem z niekłamaną radością, gdyż większość zaprezentowanego materiału była zupełnie nowa. Niektóre produkty były absolutnym hitem, takie chociażby jak początkowe 3” miny tiger mine + reports, czy wachlarze 300 sh strobe tail oraz brocade mines. Całe show było dynamiczne oraz zróżnicowane materiałowo. Można było ujrzeć wiele układów oraz efektów. Były zarówno części z pirotechniką nisko jak i wysokokalibrową, tak więc poza single shotami, rzymami oraz kostkami można było zobaczyć bomby. Sądząc po okrzykach radości, weselnicy byli, podobnie jak ja, bardzo zadowoleni z tego co zobaczyli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...