Skocz do zawartości

Jakie jedzenie i napoje kupujecie?


PuMeX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za dużo nie kupuję przeważnie tylko z 2 ewentualnie 3 paczki czipsów i szampan. Więcej nie muszę kupować bo babacia tyle robi jedzenia na sylwestra że jeszcze 1 stycznia ja jem i tata i babcia i czasami koledzy a itak zostanie tego jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czipsy, najlepiej dużo, jakaś pizza (najlepsza domowa). Do tego cola, jakiś szampan i coś typu Tiger, RedBull.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... jedzenie coś w stylu: pizza, kfc... jakieś fastfoody, których nie jadam na co dzień. Z napoi: cola, sprite, woda, alkohole mocne, słabe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko "ciepłe" jedzenie, żadnych chipsów itp. Pisząc ciepłe jedzenie mam na myśli: żeberka, szaszłyki, itp itp.

A jeśli chodzi o napoje, to sprite, a alkohol to każdy jak tam woli, inni tylko szampany, jeszcze inni wódeczka, a taki ja wole whisky.

 

Plus pojawią się ogóraski, szynki jakieś i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest pepsi jakaś czekolada, czasem pizza jak chce się robić a jak nie to jakaś kiełbaska albo coś ;) No i tradycyjnie szampan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szampan,chipsy,cole,i z 2-3 paczki ciastek :D/>/> i przy okazji jakies piro jak zobie zakupy w markecie :D/>/>

To ty jesz piro nie wiedziałem że tak można :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sylwestrowym nie moze zabraknac oczywiscie dwunastu potraf.. piwo, wodka, whisky, whiskey, bourbon, winko, szampan, driniacze roznego rodzaju, brendy, apsynt, likierek, gin&tonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sylwestrowym nie moze zabraknac oczywiscie dwunastu potraf.. piwo, wodka, whisky, whiskey, bourbon, winko, szampan, driniacze roznego rodzaju, brendy, apsynt, likierek, gin&tonic

Heh ;) A więc ci co tak robią mają do wyboru: picie albo piro, bo połączenie tych dwóch kwestii jest nie zawsze mądrym wyjściem :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;)/> A więc ci co tak robią mają do wyboru: picie albo piro, bo połączenie tych dwóch kwestii jest nie zawsze mądrym wyjściem :xmas_wink:/>

 

 

ja zawsze lacze i skarza sie na mnie tylko przez kolejny tydzien potem wszyszcy sie z tego smiejemy.. ale w tym roku bd inaczej, mam/bede mial skromny stuff wie nie bd czym wariowac ale alko zawsze spoko PiroAlko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze on najpierw strzela pózniej pije :P/>

Nie wykluczone, ale nie pisałem głównie do konkretnej osoby, chciałem po prostu wyrazić swoją opinię na temat strzelania pod wpływem :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze on najpierw strzela pózniej pije :P/>

 

 

hah nie no spoko ziomeczek, zawsze najpierw pije, bezpieczenstwo przedewszystkim, na trzezwo mogl bym zrobic komus krzywde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat, tym bardziej, że uwielbiam jeść i potrafię bardzo dużo.

Sylwester w postaci domówek to była jedna wielka wyżerka, która zazwyczaj kończyła się tak, że w Nowy Rok kładliśmy się objedzeni, a po wyspaniu spotykaliśmy się wieczorem na kolejnym jedzeniu/dojadaniu pozostałości, których i tak nigdy nie czyściliśmy do 0. Co można jeść, ano: frytki, nuggetsy, pizze, kotlety nadziewane serem/brokułami/szynką/pieczarkami, kotlety standardowe, sałatki jarzynowe, z kukurydzą, serem i szynką. Do tego słodkości, ciastka kruche, czekolady, pierniki i obowiązkowo pączki oraz lody. Nie obchodziło się też bez przekąsek jak chipsy, paluszki, orzeszki czy owoców: mandarynek i winogron. W miniony nowy rok objadałem się sałatką gyros i z ziemniaków a do tego hot dogi w cieście fransuckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat. Ja zawszę kupuje kupuję 2-4 paczki Lays - Ostre Chilli i jakieś soki, w tym roku będą o smaku kaktusa :D Zawsze przed wyjściem na wieczór wypijam jakiś gorący kubek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...