Skocz do zawartości

Rzymskie ognie


Kondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno niezbyt inteligentne pytanie :oops: jakie według was są najlepsze rzymskie ognie.Prosiłbym o pełną nazwe symbol i firme.Dotychczas nie kupowłem tego zbyt wiele , ale teraz by się przydały jakieś dobre (mogą być profesionalne , bo u mnie na centrum na bazarku mają :mrgreen: )>>>Z góry dzięki... :roll: :roll: :oops: 8) :arrow:

Bazoka, różne typy cena wysoka ale efekty ponoć odlotowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na to:
- http://hanev.pl/product_info.php?products_id=100

Według mnie coś im się z cenami pomyliło. Za 4,50 4 rzymskie ognie, kazdy po 10 strzałow z rozbryzgiem palmowym!!!

[ Dodano: 2005-12-25, 21:30 ]
Patrzcie na to:
- http://hanev.pl/product_info.php?products_id=100

Według mnie coś im się z cenami pomyliło. Za 4,50 4 rzymskie ognie, kazdy po 10 strzałow z rozbryzgiem palmowym!!!

Co sądzicie o Bazooka 4 z Jorge`a.Warto ją kupić za 20 zł :?: :?: :?:


A co do bazooki to jest swietna i sam chciałem ją kupic, ale jak patrze na to powyżej, to już nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka dla ciebie jest tania w porównaniu z profesionalnymi za 90 zł ???O tym samym efekcie.Takie na bazarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jednego tania dla drugiego droga! ktos wydaje 20 zł ktos 100zł na fajer.Ktoś na rzymskie ognie przeznacza 2 zł ,a na cos innego więcej a ktos 20zł i na cos innego mniej (cos kosztem czegoś:P) i wszystko zalezy od swojego budzetu:P
ale moja opinia zeby dac za rzymskiego 20zł no to trosze szkoda kasy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przykłady będe wdzięczny...Które wg. Siebie rakiety (3 za 20 zł) mają lepszy efekt...
Tylko prosze o nazwe , model i firme.Będe bardzo wdzięczny... :arrow: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem co ja bym wolał , strzeliłem ze 3 rakietki , ale jakieś sie dobre pewnie dostanie:P i mnie by to bardziej zadowoliło! :::@:::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodze w 100% jeśłi chodzi o sklep internetowy :!: :!:
Ja miałem na myśli zwykły sklep :arrow: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzymskie ognie są fajne ale łatwo się nimi popażyć wystarczy lekko przechylić w kogoś i już ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś nie rozumiem. Kupiłem sobie rzymskie ognie i prze na nich zeby "wbić w ziemie lub snig w odległosci 30m od ludzi" i raz ktoś mówi ze trzymac w reku a raz ze nie trzymać. Chodzi mi głównie o te zwykłe rzymskie ognie bez zadnych dodatkowych efektów:) no i oto zeby było bezpiecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele opini jest na ten temat. Jedni mówią, że mozna trzymać rzymskie ognie w ręce a jedni, że trzeba je wbić w ziemie i potem odpalić. Ja jestem tego drugiego zdania, gdyż nigdy nie wiadomo co się może stać. Lepiej zachować bezpieczeństwo i nie trzymać rurki w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy zna osobę której rzymski ogień wybuchł dosłownie w ręku , rozsadziło rurkę i gościa poparzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego morał ? Nie trzymać rzymskich w ręce , o wiele bezpieczniej jest wbić w ziemię lub wstawić w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W butelke to se wstaw rakiete , albo palec , bo nie rzymski ogień !!!
:arrow: :arrow: :arrow:

Czemu tak sądzisz? Postawisz rano butelke w śniegu to śnieg ją przymarźnie i potem można rzymskiego tam włożyć 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...