Skocz do zawartości

fajerwerki-net.pl - Moździerze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ chce zamówić paczkę ze strony "fajerwerki-net.pl", i chcę wybrać parę moździerzy, lecz nie wiem czy takie akurat się opłaca. Dlatego pytanie do Was:

" Co myślicie o tych moździerzach?"

Artillery Shells TXB546
Specjalista TXB382
Double burst shells SP0011

(PS: Szukałem na YT efektów, ale to co znalazłem bylo bardzo mizerne, dlatego tworze ten temat)


I proszę też, żeby nie wypowiadać się, który jest najlepszy, a ja chcę usłyszeć zdanie, na każdy poszczególny moździerz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, ponieważ chce zamówić paczkę ze strony "fajerwerki-net.pl", i chcę wybrać parę moździerzy, lecz nie wiem czy takie akurat się opłaca. Dlatego pytanie do Was:

" Co myślicie o tych moździerzach?"

Artillery Shells TXB546
Specjalista TXB382
Double burst shells SP0011

(PS: Szukałem na YT efektów, ale to co znalazłem bylo bardzo mizerne, dlatego tworze ten temat)


I proszę też, żeby nie wypowiadać się, który jest najlepszy, a ja chcę usłyszeć zdanie, na każdy poszczególny moździerz. :)


Zamiast zakładać tego typu tematy, zacznij dokładnie przeglądać forum. Jestem przekonany, że znajdziesz odpowiedź zarówno na to, jak i inne pytania które Cię trapią...
Wysil się trochę, bo nikt nie będzie się rozpisywał na tematy które na forum już są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamiast zakładać tego typu tematy, zacznij dokładnie przeglądać forum. Jestem przekonany, że znajdziesz odpowiedź zarówno na to, jak i inne pytania które Cię trapią...
Wysil się trochę, bo nikt nie będzie się rozpisywał na tematy które na forum już są.


tak sie składa ze tego moździerza "Double burst shells SP0011" nie ma na tym forum, ani na YT...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma na tubie i naszym forum tzn. że nie istnieje :D. Mogę Ci powiedzieć coś o TXB546 - nie kupujemy go! Ten moździerz w tym roku zawiódł niejednego forumowicza, w tym również mnie. Doskonale lepiej można ulokować te paredziesiąt zł. Z pozostałymi nie miałem styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...