Skocz do zawartości

[dekiel11] stuff 2011/2012


dekiel11

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszła do mnie pierwsza paczka. Zakupy robiłem na FK.
Penie powiecie że nie ma większych konkretów , ale spokojnie mamy dopiero koniec stycznia.
Druga paczka będzie kupowana na FM w lato . a więc zdążę jeszcze zakupić większe kostki.

Oto co zakupiłem :

WYRZUTNIE :

1x PLUTON - BIG BANG SERIES JW05 26,90 PLN ( zakup w promocji- kup jeden drugi gratis )
1x MARS - BIG BANG SERIES JW07 19,90 PLN ( zakup w promocji- kup jeden drugi gratis )
1x Cudak Battery JW25 20,94 PLN
1x Arctic JW14 15,90 PLN ( zakup w promocji- kup jeden drugi gratis )

PETARDY :


2x Decybele Nitro FP3-BIG 11,11 PLN
1x Super Korsarz K0201CZ 5,95 PLN ( pakiet 10 paczek )
1x Korsarz 1 strz K0203 5,95 PLN
1x Big Corsair JC04 2,02 PLN


Pod suma : 119,78 PLN

Suma wraz z przesyłką : 143,68 PLN

Foty:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97d0f8e76ddc298f.html

proszę o komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Bardzo dobrze dobrane kostki !! Zrobiłeś bardzo dobrze że wybrałeś promocje 2 w 1 bo naprawdę jest opłacalna.Jak na pierwszą cześć stuffu to nie jest źle lecz koniecznie na fm kup coś 30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobrze dobrane kostki !! Zrobiłeś bardzo dobrze że wybrałeś promocje 2 w 1 bo naprawdę jest opłacalna.Jak na pierwszą cześć stuffu to nie jest źle lecz koniecznie na fm kup coś 30mm.

jak będą to mam w planach te :
JW90
NG 13
TXB756 X-Emotion
+
coś mniejszego np. purple tail ..
zapraszam do dalszego komentowania zakupów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajne wyrzutnie, ładnie dobrane. Szkoda że tak za wysyłke tna ;/. A w planie będziesz miał jakies rakietki ?


wysyłka 23,90 ( kurier , płatność przy odbiorze )
jeśli chodzi o rakietki to się jeszcze zobaczy , zależy jakie ceny będą i co będzie w wakacje :D ( na FM )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę jest bardzo dobrze, a według twoich planów będzie jeszcze lepiej. Jedyne co nie przypadło mi do gustu liczba paczek K0201.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tą chwilę jest bardzo dobrze, a według twoich planów będzie jeszcze lepiej. Jedyne co nie przypadło mi do gustu liczba paczek K0201.


No niestety inaczej się nie dało , gdyż można było kupić tylko w pakiecie 10 paczek xD wyszło ok. 59 gr. za paczkę
a może i dobrze bo sobie zrobię parę karabinków jak zakupię lont , a po za tym będę miał czym postrzelać w czasie wakacji :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze myślisz :D Ja kupie sobie z 3 pakieciki i będę bawić się w pirotechnika (karabinki) a tak w ogóle to 10/10 na razie, po zakupie tych lepszych, większych kostek zobaczymy biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Do stuffu doszły:
Fire 1
Macro cosmos II
Moździerz z Biedronki
Duży zestaw z Biedronki
,,Pi" - jorge
zestaw ABC
Orient - jorge

Chciałem trochę zabawy mieć przed sylwkiem ;p
Dziś doszedł jeszcze jeden Orient, ale właśnie go odpaliłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Widze że nie mogłeś sie powstrzymać xD posiadasz sprawdzone koski zawsze coś bedziesz miał co odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widze że nie mogłeś sie powstrzymać xD posiadasz sprawdzone koski zawsze coś bedziesz miał co odpalić

Część z poprzedniej paczki w wakacje już odpaliłem. teraz też od kilku dni już czymś walę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...