Skocz do zawartości

Oto nasz kolega Golden znany też jako Krzysztof który ma 29 lat


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

Ten koleś przebił nawet moje teksty xd :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... ciesze się że to wyszło na jaw :/ Mam nadzieję że ktoś zrobił już porządek i zablokował to konto ... Wy macie dobrze bo wyłączycie GG zbanujecie adresy IP i po sprawie a ja :unsure: ??

/krótka historia/
Byłem na wyjeździe załatwiałem trochę spraw (i trochę nerwowa atmosfera) ...

Drryń - telefon
- Czym najlepiej upchać szelkę ?
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)

Za 20 min. Dryyń telefon ...

- A można ja upchać kijem od rakiety ??
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)

Za 20 min. Dryyyń telefon ...
- A kiedy będą szelki na quicku ??
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)


Za 30 min. Dryyyń telefon ...
- A jak będą szelki na quicku to mi je Pan sprzeda ??
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)


Za 20 min. Dryyyń telefon ...
- A lepiej wziąć na quicku czy na wisco ??
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)


Za 30 min. Dryyyń telefon ...
- To ja chciałem kupić 10 szt. - są ??
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)

Za 20 min. Dryyyń telefon ...
- To ja jednak wezmę 10 szt, na quicku i 20 na wolnym ??
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)


Za 20 min. Dryyyń telefon ...
- Nie przepraszam - jednak wezmę więcej na quicku tylko sie boję czy dam radę ją upchnąć??
Tłumaczę opowiadam co i jak ... (10 minut rozmowy)


Sytuacja trwała 2 dni . Nie wytrzymałem !!

Dzwonił o 20:00 , 21:00 ...
Załatwiam sprawy i co chwila telefon z pytaniem CO Z SZELKAMI NA QUICKU I CZYM JE UPYCHAĆ !!!!!!!!

Ludzie przestałem odbierać i ....

WYKONAŁ 62 TELEFONY W CIĄGU 4 DNI po 8 do 12 razy w jednym ciągu !!

Ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma kolegów czy coś najlepiej z takim do psychiatry zawsze znajdzie jakieś wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać problem na masową skalę bo jak temat się pojawił to każdy ma coś do dodania, najbardziej szkoda mi Pawła bo wiem że teraz ma ciężkie orzechy do rozgryzienia a ktoś notorycznie dzwoni mimo wytłumaczenia tego milion razy bo i na forum było i na gg ja tłumaczyłem na początku kiedy wydawał być się w miarę normalny i mimo tłumaczenia Pawła ta osoba zaśmieca czas innym po prostu. Tak jak ktoś napisał ja po tym co się stało wycofuję swój numer z profilu, jak ktoś będzie chciał to napisze na pw i wtedy go przekieruję na gg jeżeli rozmowa będzie normalna.
Prada jest jednak taka że różni ludzie z różnymi zamiarami wchodzą i czytają forum.

Według mnie sprawa jest prosta :banned::banned::banned:

A Pawłowi pozostaje współczuć.


PS. Mam nadzieję że nie wszedł w posiadanie tych bomb 2" i na visco i tym bardziej na QM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi od początku zalatywało coś "nienormalnością" od niego. Zadawał pytania jakby 10 latek pisał.
Wklepał sobie w necie byle jaki zawód i posługiwał się nim, niby nim będąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł

a nie zorientowałeś może po głosie czy to rzeczywiście niedorozwinięty 30latek czy poprostu jakiś dzieciak z kompleksem wieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie , Golden jest albo upośledzony umysłowo albo robi sobie głupie żarty.
Historia Xendera wydaje mi się przekoloryzowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, czytam rozmowę fpsa to nie mogę, dać mu w posiadanie 4" to wielkie nieszczęście by się stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radze wam to usunąć bo mogą być naprawde problemy.Sprawe w sądzie może wytoczyć.


Na podstawie mojej rozmowy to raczej jemu można sprawę wytoczyć i to z urzędu, bo nakłaniał do przestępstwa...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak na poważnie , Golden jest albo upośledzony umysłowo albo robi sobie głupie żarty.
Historia Xendera wydaje mi się przekoloryzowana.



Witajcie
Wypowiem się ostatni raz w tym temacie. Historię niestety ale musiałem nieco "odkoloryzować" i pozbawić szczegółów bo po prostu nie mogę napisać wszystkiego publicznie więc to co napisałem to 80% całego przejścia.
Aha i z głosu to na pewno nie jest 10 latek ... niestety :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... najpierw gdy czytałem posty (szczególnie z tematu o szelkach) Goldena myślałem, że może koleś nie czyta zrozumiale i chce jak najwięcej postów na potwierdzenie już podanych wiadomości. Po przeczytaniu rozmowy z gg przekonałem się, że naprawdę musi być to nastoletni troll. Wszystkie moje wątpliwości co do tego twierdzenia rozwiał post w którym straszył mafią. Bardzo zapraszam chętnie tych panów/pana, jeśli przyjdą, to chyba będę na haju. No niestety, co jakiś czas musi taki delikwent zamieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...