Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc przy wyborze moździerza


Golden

Pytanie

Witam.
Planuję kupić na Sylwestra 2011 roku 3 moździerze.
Mam prośbę (jak zwykle do ekspertów), ale też do innych użytkowników jakie moździerze kupić najlepiej?
Chodzi mi o to, żebyście mi powiedzieli drodzy użytkownicy, które efekty i w jakich moździerzach są najlepsze (chodzi mi głównie o moździerze Jorge i Super Power)?

Oto moździerze, które mnie osobiście interesują:
1. JW47 Super Artillery (Jorge)
2. JW24 Magnum (Jorge)
3. JW43 Gladiator (Jorge)
4. JW888 Pyro Man (Jorge)
5. SP0017 (Super Power)

Eksperci: Wybierzcie, które moździerze według Was są najlepsze i które mają najlepsze i największe efekty?

Dodatkowo mam pytanie: Czy opłaca się kupować te moździerze JW47 i JW24?
Bardzo proszę o pomoc, porady i komentarze.

Dodatkowo mam jeszcze pytanie o te moździerze JW43 i JW888 czy ktoś mógłby zamieścić filmiki tych moździerzy, bo nigdzie ich nie można znaleźć. :(
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie posty od użytkowników i ekspertów w tym temacie.
Pozdrawiam
Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość karmel5061

A więc tak:

Najlepszy jest SP0017 bo ma kaliber 2" i ma największe efekty -



JW47 i JW24 to te same moździerze tylko w innych poligrafiach,wiem bo oby dwa miał kuzyn i efekty były identyczne,moździerz jak na swój kaliber (1,2") ma bardzo rozłożyste i "soczyste efekty" -
i


JW43 i JW888 to te same moździerze tyle że w innych poligrafiach, szelki mają rozmiar 1,5 tyle że są cylindryczne.Pyro Mana miał user mpiwowski wiec zapytaj go się na PW lub poczekaj może odpisze ci w temacie ;)

A więc jak chcesz kupić trzy moździerze to:1.SP0017, 2.JW47 i 3.JW24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zwróć również swoją uwage na SP0003, moździerz który w tym roku położył TXB546.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym na twoim miejscu wybral:
1.SP0017 zdjęcie: http://www.superpower.pl/catalog_images/58.jpg ilość szelek: 6

2.JW888 Pyro Man(według mnie swietne rozłożyste efekty)zdjęcie: http://w98.wrzuta.pl/obraz/aO8Q1UCc7nu/ ilość szelek: 10

3.JW24 zdjęcie: sry ale nie mam ilośc szelek 12 :)

Ja bym tak wybral ale zalezy od ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061
JW888 Pyro Man(według mnie swietne rozłożyste efekty)zdjęcie: http://w98.wrzuta.pl/obraz/aO8Q1UCc7nu/ ilość szelek: 10


Mógłbyś nie wprowadzać ludzi w błąd?? Pyro Man ma 6 szelek a nie 10 jak podałeś...Poza tym nie wiem po co dałeś mu zdjęcia jak i tak je pewnie widział podczas wybierania moździerzy, jak chcesz nabić posty do do off topu zapraszam.


według mnie swietne rozłożyste efekty


Nawet go nie miałeś,filmu nie widziałeś a piszesz że według ciebie ma rozłożyste efekty,przeczyta to chętny zakupu user myśląc że będzie dobry,odpali i się zdziwi, bo z tego co pamiętam z opinii osób które go miały wcale taki świetny nie jest.


Sorry ale takie moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witajcie
Na SP0017 nie ma co się nastawiać - niestety z tego co wiem SP nie zamierza go sprowadzać (na chwilę obecną - mam nadzieję że to się zmieni).
Co do SP0003 to naprawdę rozsądny wybór - partia z 2010r. jest naprawdę przyzwoita.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam Was serdecznie.
Mam prośbę o wypowiedź ekspertów.
Xender powiedział, że nie ma co liczyć na SP0017, a ja myślałem, że to SP0017 jest najlepszym moździerzem, bo ma 2" i ponoć najlepsze efekty.
Co do moździerzy JW47 i JW24 to mam pewne zastrzeżenia, ponieważ nie wspominam ich najlepiej (rozsadziło mi moździerz JW47 i popękała podstawka w moździerzu JW24 już po pierwszej szelce). :(
Pomóżcie mi, proszę Was.
Wszelkie Wasze porady będą dla mnie bardzo cenne.
Chodzi mi o to, żeby szczególnie eksperci wypowiedzieli się szerzej na temat wszystkich moździerzy.
Szczególnie chodzi mi też o moździerze JW43 i JW888 (użytkownik mpiwowski miał ten moździerz JW888 Pyro Man - proszę o wypowiedź czy efekty były zadowalające i czy opłaca się go kupować?).
Bardzo Was proszę o szerszą i wyjaśniającą wypowiedź w tym temacie (szczególnie osoby: mpiwowski, velibrum, itd.). ;)
Pozdrawiam
Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Widzę chłopie ze ty kumaty całkiem nie jesteś...xender napisałem że nawet nie ma się co zastanawiać nad zakupem BO MOŹDZIERZ JEST ŚWIETNY...Podstawkami się nie martw bo w tym roku wszystkim pękały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę chłopie ze ty kumaty całkiem nie jesteś...xender napisałem że nawet nie ma się co zastanawiać nad zakupem BO MOŹDZIERZ JEST ŚWIETNY...Podstawkami się nie martw bo w tym roku wszystkim pękały.


Przeczytaj uważnie co xander napisał. Z jego opini można wywnioskować, że go poleca, ale może być problem z dostępnością ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Przeczytaj uważnie co xander napisał. Z jego opini można wywnioskować, że go poleca, ale może być problem z dostępnością ;)


Chodziło mi o to że go poleca...a nie jak golden pomyślał że nie poleca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Golden przestań spamować,ty jesteś dzieciak wychodzi. O wszystko pytasz na gg ludziom spamujesz i mi też i pytasz co to visco , radze czytać forum bo takie tematy były już poruszane.I radze też zaglądać do działu moździerzy a nie zakładać nowe tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepszym z tych wszystkich moździerzy jest SP0017 !!!
Weź go i nie zadawaj już nudnych pytań.. wszystko jest w innych tematach.
Pozdrawiam CraV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0


Bardzo Was proszę o szerszą i wyjaśniającą wypowiedź w tym temacie (szczególnie osoby: mpiwowski, velibrum, itd.). ;)



Każdy użytkownik forum jest na tyle kompetentny żeby odpowiedzieć w temacie, więc niech każdy to czyni a nie tylko wyżsi rangą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodziło mi o to że go poleca...a nie jak golden pomyślał że nie poleca...


W takim razie sorka. Ja odebrałem to trochę inaczej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam wszystkich użytkowników tego forum bardzo serdecznie.
Niektórzy z Was napisali, że jestem niekumaty, że spamuję do Was na GG, że piszę nowe tematy, itd., itd.
A pomyślcie sobie, że ja nie miałem fajerwerków przez 9 lat na Sylwestra i nie wiem nic o fajerwerkach.
Musicie trochę zrozumieć co się do Was pisze, a nie odrazu pisać, że ja jestem nie kumaty, że spamuję na GG, że nie potrzebnie zakładam nowe tematy na forum, itd, itd. Ja obecnie bardzo bardzo słabo się znam na fajerwerkach :(:(, dlatego proszę Was (wszystkich użytkowników, a szczególnie ekspertów o wszelką pomoc w tematach i problemach mnie interesujących.
Nie gniewajcie się proszę, że zakładam niepotrzebne tematy i proszę Was o pomoc, ale ja mam wiedzę kompletnie zerową na temat fajerwerków.
To, że w Sylwestra 2010 roku miałem po 9 latach przerwy jakieś tam fajerwerki, dosyć dobre, to tylko i wyłącznie pomoc fachowa i doradztwo ze strony sprzedawców fajerwerków (a też mogłem co do zakupu fajerwerków na Sylwestra 2010 roku zapytać się Was, ale skorzystałem raczej z doradztwa sprzedawców). A miałem fajerwerki tylko firmy Jorge za 320 zł ze sklepu i hurtowni w Przejazdowie koło Gdańska.
Także mam prośbę do niektórych użytkowników piszących, że jestem niekumaty, że się nie znam o wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby i szczere doradztwo. Dlaczego piszę te posty = już tłumaczę - bo chcę, żeby osoby, które miały dane produkty danych firm o których piszę i znają się na nich i mają doskonałą wręcz wiedzę na ich temat się wypowiedziały się właśnie w postach na forum w danym temacie, o którym piszę.
Także, jeszcze raz Was proszę o wyrozumiałość w stosunku do mnie. Chciałem Wam również powiedzieć, że mimo to, iż mam 29 lat jestem niestety, ale początkującym pirotechnikiem i to musicie wziąć szczególnie pod uwagę. Dlatego proszę Was o WSZELKĄ POMOC I WYROZUMIAŁOŚĆ!!!
Dlaczego liczę na pomoc szczególnie ekspertów, ponieważ pomyślałem sobie, że oni mają bardzo dużą wiedzę ogólnie o wszystkich fajerwerkach wszystkich firm (np. użytkownicy: mpiwowski, velibrum, fpshooter, itd. - można by wymieniać - to są ludzie którzy już są w tym obyci i mają naprawdę profesjonalną wiedzę na te tematy, także szczególnie do nich się zwracam o pomoc!!!).
Jeżeli nie chcecie mi pomagać, to poprostu powiedzcie, ja jestem naprawdę uczciwy człowiek - możecie mi wierzyć na słowo.
Także pomagajcie mi tyle ile się da, tyle, na ile macie wiedzę, bardzo Was wszystkich proszę, zarówno na forum w postach, jak i na GG i nie zrażajcie się od razu, że Wam spamuję na GG i piszę tyle postów i zakładam tyle tematów. Poprostu musicie mnie wszyscy zrozumieć!!!
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.
Golden
P.S. Odblokujcie mnie wszyscy na GG. Dlaczego mnie ignorujecie na GG. Bardzo proszę o usunięcie mnie na GG z listy użytkowników ignorowanych.
To już nie można pisać do Was na GG odnośnie fajerwerków itd.? Zastanówcie się, czy jesteście poważnymi ludźmi i odblokujcie mnie na GG
(szczególnie ci użytkownicy, do których pisałem na GG: Picia, Roberto5455, vipek97, Zip - ODBLOKUJCIE MNIE PROSZĘ!!!).
Picia, Roberto5455, vipek97 i Zip - ja chcę do Was pisać na GG na temat fajerwerków, proszę Was!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego, doskonale Cię rozumiemy, ale kilku użytkowników jest zflustrowanych Twoim ciągłym dopytywaniem się na tematy, które były na forum poruszane już nie raz. Nasze forum to skarbnica wiedzy o fajerwerkach. Zapewniam Cię, że znajdziesz tutaj wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Tylko przed ich zadaniem użyj opcji "wyszukaj", a przede wszystkim spędź trochę czasu na przeglądaniu poszczególnych działów i tematów, na pewno znajdziesz tam wiele ciekawostek, które w przyszłości uprzedzą Twoje pytania. Wiedz, że forum jest bardzo skore do pomocy dla użytkowników, którzy wykazują chęć samonauki. Życze miłego czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

masz 29 lat, a poziom merytoryczny Twoich postów jest na poziomie 10 latka. Rozpisałeś się na pół strony, a wszystko co przekazałeś można zmieścic w 1 zdaniu. Na gg Cię nie odblokuje, bo to co do mnie piszesz jest bez urazy poprostu żałosne. Naprawde ostatnią rzeczą, której mi brakuje to zwierzanie się z rodzinnych problemów czy też do nikąd nieprowadzące pytania typu: "co tam?" kolesia ponad 10 lat starszego. Ogarnij się, poczytaj forum, a wszystkie odpowiedzi, których szukasz przyjdą same. Skoro wszyscy Cię blokują na gg to chyba coś z Tobą nie tak, a nie z nami; nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem po co jeszcze te pisanie, że ma się 29 lat, bo, że to jest kłamstwem, to już chyba każdy zdążył zauważyć.
Jak dla mnie głupota wstydzić się swojego wieku. Pisząc, że masz 29 lat wcale nie poprawiasz swoje sytuacji, tylko ją pogarszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...