Skocz do zawartości
  • 0

Koncesja i pozwolenie na produkty WP


Golden

Pytanie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam takie pytanie (szczególnie do ekspertów w tej dziedzinie): Czy można wyrobić sobie koncesję i pozwolenie na produkty WP (wymagające pozwolenia)? Jeżeli tak, to gdzie, jakie są tego koszty. Słyszałem ponoć, że taki kurs robi się w Zielonce. Bardzo proszę o pomoc (jeśli to możliwe).
Chodzi mi np. o koncesję i pozwolenie na używanie bomb (szelek) powyżej 2".
Bo wiem, że bez papierów (koncesji i pozwolenia) nie można ani kupować ani używać profesjonalnych materiałów pirotechnicznych.
Bardzo proszę o porady i komentarze na ten temat.
Pozdrawiam
Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z pozwoleniem też nie wolno kupować, jeśli się nie ma firmy, pozwoleń na prowadzenie działalności czy magazynu.

Mając koncesje możesz tylko używać np. pracując w jakiejś firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchajcie tu nie chodzi o pieniądze. Chodzi o to, żeby mieć koncesję i pozwolenie na używanie np. bomb powyżej 2"
gnz87 napisał, że koszt szkolenia to 4.800zł. Ale teraz jest pytanie, bo mpiwowski powiedział, że to jest możliwe tylko jak się pracuje w firmie organizującej pokazy pirotechniczne: czy napewno się nie da tego zrobić indywidualnie.
Ja bym prosił kogoś o dokładne wytłumaczenie jak to wszystko wygląda, bo ja bym chciał sam odpalać bomby powyżej 2".
Napiszcie wszystko, co wiecie na ten temat wasze uwagi, porady i komentarze będą przydatne nie tylko dla mnie, ale dla innych użytkowników tego forum. ;)
Pozdrawiam
Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pan zk opisywal jak uzyskac takie pozwolenie jakie jest potrzebne zeby nabywac i uzywac WP, nie jest to latwe i dla nas praktycznie nieosiagalne, bo trzeba miec magazyn spelniajacy mase wymagan itd, zobacz se pierwszy temat w pomocy, jest przypiety. Czy wy wogole patrzycie co jest napisane? Koleny taki temat, a Pan zk (ekspert, bo pracuje w Goldregenie) po to napisal zeby sie nie powtarzaly. Tak wiec nie sadze zebys taka koncesje szybko uzyskal, nie wiem czy przy takiej ilosci wymagan bedziesz mial ochote probowac ja uzyskac.

Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki mpiwowski za informacje. :)
Swoją drogą miałeś bardzo ładny pokaz pirotechniczny. Trochę zgrania nie było na początku, ale to nic. ;)
Cóż, czasem tak bywa. :)
Ile dałeś za cały stuff do pokazu??
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...