Skocz do zawartości

[FILM] Sylwester 2010/2011 - FILM GŁÓWNY


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Po kilku długich popołudniach, wieczorach oraz nocach mam zaszczyt zaprezentować swój materiał z 31 grudnia 2010 roku. Nie ukrywam, że starałem się nagrać oraz przetworzyć to, co odpalałem jak najdokładniej. Jak wyszło, ocenicie sami ;) Mam nadzieję, że będzie się podobało.

Część I KLIMAT I ATMOSFERA
http://www.youtube.com/watch?v=Iw88QDyYaI0

Część II POKAZ
http://www.youtube.com/watch?v=jVFfBt-HY2Q

W cz. 1 miejscami poucinałem czas oczekiwania między odpaleniem, a wybuchem. Kilka momentów pominąłem, bo dodając do filmu ostatecznego każdy pojedynczy wybuch, trwałby on dobrych kilka godzin ;) Za dnia nagrałem dosyć mało, bo od 10 do 16 padał śnieg.

W pokazie głównym niestety musiałem zrezygnować z dwóch z czterech jego części (z bateriami kątowymi oraz prostymi o kal. 1,2"), ze względu na tragiczne miejsce w którym przyszło mi realizować show. Ale co się odwlecze, to nie uciecze i jeszcze przed sylwestrem reszta stuffu pójdzie w powietrze. Finał wgniatał w ziemię, tworząc białą poświatę na całą okolicę. Bliska odległość od odpalanych ładunków sprawiła niesamowite wrażenia, towarzyszące jego oglądaniu. Gapiów było co nie miara, a ich oklaski po skończeniu widowiska były bardzo podbudowujące. Nie odpaliła tylko jedna wyrzutnia – GP498 z Maxsemu. Pokaz uważam za wyjątkowo udany i przy miejscu którym dysponowałem (uniemożliwiającym użycie większych kalibrów oraz kątówek) trudno byłoby wykonać lepsze widowisko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na koniec super ;d Jednak mi się bardziej podobał pokaz mpiwowskiego :D W tym roku jak połączycie siły to bedzie MOC !!!!


Mpiwowski mógł używać wachlarzy oraz większych kalibrów, a ja nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj... myślałem że będzie coś lepszego, sorki (mówię zawsze to co myślę bez lizania tyłka) przez 80% filmu można spać, nuda, przewidywalność, pod koniec nawalanka, ale czy dobra ? kupa dymu. Brak układów FAN( wiem nie mogłeś użyć, pewnie z tamtą płytą byłoby lepiej). Mały kaliber ukazuje swoje wady, nie umywa się do 30mm. Oceniam na 4 w skali do 10 :/ Mam nadzieję, że za rok będzie lepiej, bez nawalanki, z większym kalibrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veli , ja pomiedzy budynkami szelki 2" odpalałem i tylko jakies resztki po dachach opadały :) . Gdybys dorzucił do tego pokazu nawet jakies szelki 2" to byłby lepszy efekt ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mi pokaz wogóle sie niespodobał,może dlatego ze niewidziałem kątówek, efekty wchodziły na siebie,a ja bardzo nielubie aż tak dużego tempa,:) ale każdy ma inny gust;) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz po prostu bomba. Końcówki po prostu nie da się opisać :).

Jedyne co mi się nie podoba to zdjęcia wypalonych kostek, jakoś się tak smutno zaraz robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film oceniam 8/10 brak tutaj 30mm same 20mm szkoda ze nie miales FAN ale trudno sie mowi , te pieniadze co straciles na to wolalbym kupic 2-3 achillesy i kilka mniejszych typu jw59 itd ale i tak dosc odbrze wyszlo , dam Ci lapke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oceniał samego pokazu, a ogólnie filmik.Naprawdę konkretnie.Można zobaczyć od FP3, do wyrzutni po moździerze.Naprawdę jest co oglądać i na tą chwilę najlepszy filmik o sylwestrze jaki widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze pokaz spoko, tylko wg mnie kamera moglaby stac troche dalej.

Veli: Za sobą to miałem tylko kamienice i knajpę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz perfect jak u mpiego :P Szkoda tylko,że nie można było odpalić kątowych co by dało większe show :) Za pierwszy filmik daję 10/10 ;) a drugi 9,5/10 dlatego, że nie było kątówek ale to nie z twojej winy :P

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Film oceniam 8/10 brak tutaj 30mm same 20mm szkoda ze nie miales FAN ale trudno sie mowi , te pieniadze co straciles na to wolalbym kupic 2-3 achillesy i kilka mniejszych typu jw59 itd ale i tak dosc odbrze wyszlo , dam Ci lapke


Skoro uważasz, że były tu same 20mm to chyba nie masz pojęcia o wyrzutniach :)

Co do pokazu - świetny, przy takich ograniczeniach ciężko byłoby zrobić coś lepszego. Finał powalający. W dwóch słowach fenomenalne widowisko. 10/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro uważasz, że były tu same 20mm to chyba nie masz pojęcia o wyrzutniach :)

Co do pokazu - świetny, przy takich ograniczeniach ciężko byłoby zrobić coś lepszego. Finał powalający. W dwóch słowach fenomenalne widowisko. 10/10

Powiesz mi gdzie na pokazie glownym widzisz 30mm ? bo ja nie widze to ze mial 30mm to wiem ale ze ich nie uzyl ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pokaz średni,po tylu wyrzutniach spodziewałbym się lepszych efektów.
Pod koniec za to było po prostu przecudnie.
Wiadomo,że całkiem inaczej wygląda to na żywo dlatego też nie można komentować w 100% pokazu na filmie bo to napewno nie jest nawet 40% tego co było na żywo.
Widzę,że lubisz zabawę.
Ja niestety wyrosłem z podpalania petard i nie rajcuje mnie to już tak jak kiedyś.
Pierwsza część po oglądnięciu dlatego też nie zrobiła na mnie wrażenia.
Jeśli chodzi o montaż filmu był on bardzo dobry,przybliżenia zdjęć po pokazie były bardzo efektowne i spasowane wraz z muzyką do filmu.
To co widziałem na filmie oceniam 7/10.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiesz mi gdzie na pokazie glownym widzisz 30mm ? bo ja nie widze to ze mial 30mm to wiem ale ze ich nie uzyl ...


Nie miał 30mm, ale miał 25mm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie miałeś warunków do pokazania wszystkiego, mimo to wydaje mi się że jest to jeden z najlepszych pokazów, dynamiczny i bez przerw.
Ciekawy pomysł z tym nagraniem "klimat i atmosfera" znalazłem tam coś czego nigdy nie miałem a bardzo mi się spodobało a mianowicie wulkan który odpalasz w 11.40min, świetna kupa iskier:) Napiszesz co to za wulkan? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...