Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Elektroniczny notatnik (pomocy)


capensis

Pytanie

Potrzebuje czegoś w rodzaju ,,elektronicznego notatnika" .
chodzi o to żeby ktoś mógł robić sobie ODRĘCZNE notatki , w jakimś takim urządzonku za pomocą rysika,chodzi o coś prostego co zastąpi, powiedzmy zeszyt .
Cena do 500zł
jak ktoś ma pomysł to prosze o pomoc.

Myślałem o palmtopie ale tam też nie ma możliwości pisania odręcznych notatek tylko klawiatura się pojawia, albo trzeba ręcznie po jednej literce wprowadzać .
A tu chodzi o zwykłe pisanie jak w zeszycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jest takie urządzenie co można do kompa czy do laptopa podłączyć i można pisać właśnie takim rysikiem , można też rysować itp. takie coś kosztuje ok. 150-200 zł. mój brat cioteczny to ma tylko nie wiem jak się nazywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up

tablet

I porządny tablet, a nie jakiś bubel, który obok tabletu nawet nie leżał kosztuje >500zł jednak są one wykorzystywane do rysowania grafiki, a nie bazgrolenia notatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko nie chodzi mi o urządzenie które trzeba podłączyć do kompa, tylko o coś co będzie można nosić np. w torebce i jak Babcia będzie potrzebowała to to coś i wyjmuje i po prostu w tym pisze, potem naciska na ,,zapisz" (czy coś w tym stylu) wyłącza , chowa z powrotem do torebki i już. A potem w domu sobie włącza i czyta notatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No, musze powiedzieć że z tym pojemnościowym rysikiem to super pomysł, do tego może samsung galxay tab czy ten ipad i byłoby super, tyle że trochę cena odstrasza no ale cóż, a może jeżeli to ma być tylko do notatek to opłaci się bardziej kupić chinską podróbę ipada z androidem na pokładzie?
np to http://allegro.pl/tablet-android-7-laptop-apad-wifi-hit-prezent-i1387551744.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

pomijając bardzo wątpliwą jakość, mało aplikacji obawiam się, że tkai sprzęt rozleci się po tygodniu leżenia w pudełku. Wiem, bo miałem kiedyś coś takiego i podziękowałem. Od tamtej pory na jakości nie oszczędzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

roberto5455 posłuchałem Ciebie i kupiłem ipada 32GB Wifi + 3G , i to tego ten rysik i musze powiedzieć że nie żałuje :)
Sprzęt jest lepszy niż się spodziewałem, póki co sprawdza się super! Do pisania odręcznych notatek ściągnąłem z apps store program PenUltimate i naprawdę świetnie się sprawdza. Polecam każdemu kto też zastanawia się nad kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...