Skocz do zawartości

Wrocław-KOMETA


@Gerard@

Rekomendowane odpowiedzi

KOMETA MAŁGORZATA MICHALSKA
Swojczycka 38
50-501 Wrocław
Dolnośląskie
POLAND / POLSKA
Strona internetowa-http://www.kometa.wroc.pl/

Był ktoś może w tym sklepie?Mają duży wybór produktów,jak z cenami,czy mają wogóle czynne cały rok?Niedługo zamierzam się tam wybrać i dobrze było by wiedzieć co w trawie piszczy... :)

ps:Jak znacie jeszcze jakieś dobre sklepy/hurtownie we Wrocławiu to walić...wiecie coś może o Triplexie(bunkier przy ul.Legnickiej)?Ja tak samo jak z Kometą... czyli zielony :lol:
We Wrocku w końcu nie mieszkam,ale często bywam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają wszystko co dostępne na stronie, a ceny super :) Wiele produktów firmy kometa jest słabo opłacalna ale są także rodzynki takie jak np p7545 Moskwa.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że opłaca się robić zakupy bezpośrednio u importerów. Ja w Krk mam bardzo blisko do Śmieszka, a i we Wrocku bywam, więc jak mi się spodobają kostki Komety, które dostałem w nagrodę to pewnie do nich zajrzę. Do tripla też na upartego mógłbym podjechać, jednak musiałbym nadłożyć jakieś 40km będąc we Wrocku, czego mi się nigdy nie chce zrobić. Zawsze mnie kusiło surexa odwiedzić w B-B, ale jakoś zawsze mi nie po drodze...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie m.in. o tego rodzynka mi chodzi... :D Ja z kolei będąc we Wrocku mam kawał drogi do Komety,Tripek jeszcze ujdzie.No nic tak czy siak zajrzę w oba miejsca,tylko chyba nie za jednym zamachem...

#kameleon
Znasz jeszcze jakieś "rodzynki"?Ile zapłaciłeś za Moskwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, filmu komety oddają całkowite piękno wyrzutni nie tak jak w przypadku innych importerów.W związku z czym przeleć sobie po filmach i oceń co warto wziąć.Ja dałem za Moskwę jedynie 50zł ale cena ta była pewnie dlatego taka niska, że brałem udział w konkursie tak to 80zł to stała cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...