Skocz do zawartości

[Tryna] Zakupy, plany, pokaz, ogólne przygotowanie 2011/2012


Tryna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Wiem że ten rok się dopiero zaczął ale ja już zaczynam przygotowania do jego końca :)
Mam zamiar zrobić pokaz 5 może więcej minutowy zależy od funduszy.
Wydam ile tylko uda mi się uzbierać, mniej niż 1000 zł nie wydam.

Na początek biorę się za budowę systemu do zapalania. Będzie on coś na podobieństwo tego 28 kanałowego systemu Kameleona
też wykorzystam w nim kabel VGA co zapobiegnie targaniu ze sobą ogromnych ilości zwykłego kabla.
Jak tylko wszystkie elementy zostaną zakupione wezmę się za konstrukcję.

Stuff:

Wyrzutnie:
3*JW90 ||3*34=102
2*JW1000 ||2*(nie znam aktualnej ceny)=
JW09 ||1*28=28
5*P7015 ||5*7 =35
5*P7203 ||5*7,50=37,5
JW4055 ||1*(nie znam ceny)=
TXB475 ||1*93=93


Fontanny:
6*JS903 ||6*19=114 (wolał bym jakieś tańsze rozwiązanie ponieważ potrzebuje d tego pokazu 6 fontann z krótkim maks 5 sekundowym efektem i żeby iskry z 5 m co najmniej sięgały, słyszałem coś o fontannach z zimnych ogni ale czy one zawsze działają jak trzeba??)

Petardy:

Rzymskie Ognie:



Te pozycje są już pewne :)

Jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt :) pozycji tu dopiszę.



Plan połączenia:

5*P7015 Soul
soul1t.jpg

Odstęp między bateriami 5 cm, połączone visco(10 cm/s).
Spróbuję zrobić z tych 5 małych kostek fajną kątówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo,że ceny troszeczkę się zmienią(nowy vacik się kłania :D),ale bez przesady...:rolleyes: Te same produkty co miałem w roku 2009 i na tego sylwka praktycznie wcale nie podrożały, nawet niektóre potaniały(nie chodzi o konkretny sklep tylko ogólnie o cenę rynkową).

#Tryna
Fajny projekt,czekam na pierwsze edity...szczególnie na efekty budowy systemu do zapalania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o mnie wspomniałeś to się odezwę :) Ogólnie zrobić system łatwo ale dam ci dobrą radę, lepiej kup gotową radiówkę, ponieważ sam panel zasilania wyjdzie Cię ponad 100zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja będę chciał mieć z 35 kanałów, a ceny są boskie takich systemów :)

Projekt pokazu siedzi mi już w głowie tylko teraz to "przelać na papier" albo raczej wklepać w word-a lub coś innego bo szkoda papieru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...