Skocz do zawartości

JW4002 Show of Fireworks


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW4002
Nazwa: Show of Fireworks
Opis: SREBRNE MIENIĄCE SIĘ WIERZBY, CZERWONE, ZIELONE, NIEBIESKIE GWIAZDKI, PURPUROWE GWIAZDKI ZE SREBRNYMI, MIENIĄCYMI SIĘ KOMETAMI
Zdjęcie:
563.jpg
Film:
http://www.youtube.com/watch?v=UqnevPaOgQI
Cena hurtowa: 319 zł
Układ Efektu: I
Ilość strzałów: 100
Kaliber: 30mm
Czas strzelania: 55sek

Pierwszy raz miałem kostkę 100 strzałową 30 mm i muszę powiedzieć że jej gabaryty zrobiły na mnie i rodzinie duże wrażenie. Każdy myślał że jak jest taka duża i droga to musi zrobić niezłe show i nikt się nie mylił! Kostka miała piękne efekty, strzelała bardzo dynamicznie. Co prawda miała jeden monotonny efekt, ale za to przyjemny dla oka. Jednak kwota ją musimy za nią zapłacić jest moim zdaniem stanowczo za duża. Kiedyś za kostki 100 strzałowe 30 mm w hurcie płaciło się 200 zł, teraz ceny poszły sporo w górę. Myślę że w najbliższych kilku latach jej nie kupię (ten egzemplarz dostałem jako nagrodę) ponieważ chciałbym przetestować inne kostki z tego przedziału (jak pozwolą fundusze). 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiem już że za rok na pewno w moim stuffie zagości jakaś 100sth. Wrażenie fizyczne i na niebie jest niesamowite. Mimo że odpaliłem ją w nowy rok, ludzie zatrzymywali się i oglądali.
Jeżeli chodzi o samą JW4002 to wyrzutnia ma fajny efekt tak jak wszyscy mówią jest trochę monotonna ale mimo to bardzo fajna ocena luxora jest bardzo dobra 8/10

http://www.youtube.com/watch?v=4M7Wq5rXo7Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...