Skocz do zawartości
  • 0

stuff 2010/2011 [ dekiel11 ]


dekiel11

Pytanie

skromnie... miałem jeszcze zakupić ng1 i fire 1 z biedronki ale zasypało mnie i nie mam jak się do miasta dostać ( tym bardziej że nie mam 18lat )
No ale cóż :(

wyrzutnie:
extreme line P5015 - 17,99
ss6 - 24,99

zestawy:
duży zestaw z biedronki - 24,99
zestaw z lidla ( od cioci ) - 14,99
Petardy:
2x nitro bomb SP1015 - po 9,99 czyli 19,98
Pozostałości z tamtego roku:
około 30 sztuk K 0203
dwie sztuki atomic assalt SP 1533 ( na zdjęciu są ale w rzeczywistości już nie )
foto : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffa5665065e26e01.html
wiem napiszecie że nie ma wyrzutni :D ale mówi się trudno za rok kupię więcej :P
proszę o komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No tak dużo różnych różności. Napiszę szczerze o zestawie z biedry petardy, to porażka jedynie można liczyć na rakiety. Szkoda że nie zakupiłeś tych wyrzutni, mówi się trudno. Ale pomimo wszystko pobawisz się raczej dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak dużo różnych różności. Napiszę szczerze o zestawie z biedry petardy, to porażka jedynie można liczyć na rakiety. Szkoda że nie zakupiłeś tych wyrzutni, mówi się trudno. Ale pomimo wszystko pobawisz się raczej dobrze.

dużo różności , a prawie wszystkie z tych dwóch zestawów z czego jeden mi ciocia kupiła :D no ale prawda nudzić się nie będę , bardzo żałuję tych dwóch wyrzutni które miałem w planach , ahhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym zalozyl kombinezon i poszedl do bedronki na piechte xD a na temat stuffu to faktycznie szkoda tych wyrzutni ale nudzic sie i tak nie bedzisz bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...