Skocz do zawartości

Wasze początki :D


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy stuff poszedł grubej rury w roku dwa tysiąc siódmym gdy jeszcze babcia żyła poszła ze mną do sklepu biedra i tesco kupiła mi w nich 5 razy zestaw kun fu, wyrzutnię sfinks, wyrzutnię Uran - Seria BIG BANG i wyrzutnię Macrocosmos 3 oto był mój pierwszy początek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przygoda z fajerwerkami rozpoczęła się 12 lat temu od jednego rzymiaka. Kupiła mi go siostra za 1zł :) Taki mały niebieski z 10 kulkami po boku, nie mam pojęcia od jakiego importera.
Później swoje zakupy opierałem głównie na pierdołkach i rakietach z KOMETY (Rubiny itd.) oraz na tym co trafiało do Tesco (rakiety TORNADO, Thunder). Oczywiście na początku odpalali mi te rzeczy rodzice, kuzyni albo sąsiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczełem jak miałem coś około 9/10 lat. pierw były hukowe.. Później jak 11 lat miałem kupiłem zestaw za 40zł. 12 zestaw za 50zł i teraz mam już 13 i kupuje za 60zł sobie dobrałem :P Więc jak widać co roku o 10zł więcej idzie na petardy :D jak będe starszy to coś ok. 500zł bd kupywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja pasja zaczeła się kiedy miałem 5 czy 6 lat... Bracia wtedy wydawali na to 300zł. Więc chyba nie było jak się nie na fazować :D Dawali mi wtedy motylki i piccolo. I tak to się zaczeło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od Piccolo kupionych na straganie na odpuście, trochę później zaczynałem odpalać motylki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wtedy bodajże 4-5 lat tata kupił jakieś rakiety pamiętam,że nie lubiłem tego dźwięku jak rakieta startowała bałem się tego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem 7-8 lat to miałem moździerz i jakieś 2 wyrzutnie
potem jakieś wyrzutnie i rzymyhuh.gif
jak miałem z 11 lat to miałem parę paczek petard
później też i teraz duużo petard i troche pierdółek. christmascool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...