Skocz do zawartości
  • 0

Czy te rakiety są warte ceny?


Len

Pytanie

Witam
Jak narazie mam 5 moździerzy 1.5" do 3"
5 baterii taki mniejszych i 2 srednie, do tego z 6 paczek cyrkoblitz, i pare bateri zrobionych z rzymskich ogni, 100 mega jumbo i jakies pierdoły, motylki itd, jakies 300zł wyszło.

Szukam jakiś rakiet obecnie posiadam 15 JR27 wczoraj jedna pusciłem i robi naprawde ładny efekt, umnie jedna kosztuje 17zł więc nie jest tak drogi za taki genialny efekt, Myślałem nad kupnem tych powiedzcie czy są fajne czy warto jak za tą cene:
Big whale 4 TXR638
Morfeusz JR34
Green glittering TXR558
Nautilus 10307
MEFISTO JR13
Dragon Queen Rocket N63501
Cassiopeia N3501
Speed IV JR24
Meteor 7059

zastanawiałem się nad wzięciem jeszcze meteora speed IV i mefisto ciekawe efekty i wogole :) nie wiem jak waszym zdaniem budżet? nie ma ograniczenia oczywiscie bez przesady nie bedzie mi się chciało samymi rakietami walic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam wrażenie, że to pomyłka. Moździerzy 3-calowych nie ma.

Mam wrażenie, ze się pomyliłeś. Moździerze 3" są... tylko są one WP...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam wrażenie, ze się pomyliłeś. Moździerze 3" są... tylko są one WP...

Bomby 3-calowe są, bo za pewne o to Ci chodzi i fakt - one są WP. Natomiast kolega używa nazwy "moździerz" chyba jako zestaw, czyli NWP.

Trochę OT się robi :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bomby 3-calowe są, bo za pewne o to Ci chodzi i fakt - one są WP. Natomiast kolega używa nazwy "moździerz" chyba jako zestaw, czyli NWP.

Trochę OT się robi :(

No to jak wiesz że niema takich zestawów, to znaczy że jesteś jakoś niedorozwinięty... Napisał moździerz, to fakt ale skoro wiesz że niema takich zestawów no to wiadomo że chodzi mu o same bombki? Ehh. Sory jeśli użylem za mocnego określenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro masz takie wrażenie że nie ma szelek 3" to powodzenia, co prawda nie ma moździerzy to fakt i się zgodze, mogłem was wprowadzic w błąd, poprsotu mam szelki 1.5 - 3", a pozwolenie? nikt mnie sie oto w pracy nie pytał poprosiłem o takie i dostałem :)) dzieki za offtop dalej nikt mi nie odpisał na pytanie więc może ktoś ogarnie i odpowie, bo dla syna chciałem kupić pare rakiet, potem wam wrzuce foty i pokaże co to za szelki 3" są :P to są mniejwiecej takie kule papierowe bez ładunku wynoszącego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fakt jr27 miotaja :) w zeszłym roku miałem rakiete taka srebna nie wiem jak sie nazywała ale robiła efekt jak szelka 5-8" pamietam że coś koło 100zł jedna rakieta kosztowałą efekt był niezły i długo się utrzymywał na niebie szkoda że już nigdzie nie mogłem tej rakiety znaleść.

A co do tych rakiet to tak myślę nad speedIV Cassiopeia po 2 paczki wziołbym chyba najciekawszy efekt :P do 28 można tylko zamówienia składać po 1 stycznia juz nie wolno strzelac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...