Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Wybór w sklepach


Lolsik22

Pytanie

Cześć , mam pytanie ,wiem że już było multum tematów ,ale nie znalazłem z podobną sytuacją .
Mamy tego roku do wydania ok. 350 zł (max.) , chcieliśmy by coś porządnego kupić ,ponieważ w tamtym roku ,kupiliśmy baterie za 60zł ,a okazało się ,że za 20 zł była lepsza , efektowniejsza. Mój problem tkwi w tym ,żebyście mi doradzili co mam kupić - opłacalne.Hukowe petardy już mam , teraz tylko te "sylwestrowe"(Fontany ,rakiety ,baterie itp.) .
Będę jeździł po sklepach jak :
Lidl
biedronka
Tesco
Real
Netto
... jeszcze mógłbym gdzieś jechać ,ale musiała być opłacalna ta fajerwerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć , mam pytanie ,wiem że już było multum tematów ,ale nie znalazłem z podobną sytuacją .
Mamy tego roku do wydania ok. 350 zł (max.) , chcieliśmy by coś porządnego kupić ,ponieważ w tamtym roku ,kupiliśmy baterie za 60zł ,a okazało się ,że za 20 zł była lepsza , efektowniejsza. Mój problem tkwi w tym ,żebyście mi doradzili co mam kupić - opłacalne.Hukowe petardy już mam , teraz tylko te "sylwestrowe"(Fontany ,rakiety ,baterie itp.) .
Będę jeździł po sklepach jak :
Lidl
biedronka
Tesco
Real
Netto
... jeszcze mógłbym gdzieś jechać ,ale musiała być opłacalna ta fajerwerka.


Lidl-super power
Biedronka-Jorge
Tesco-Hestia
real-Hestia

Na temat netto niemam żadnych informacji, przepraszam,jeslij wystąpiły jakies pomyłki wzorowałem sie na ubiegłym roku

Ps: A swoją drogą,poszukanie gazetki z ofertą wyżej wymienionych sklepów w internecie, nic nie kosztuje;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież w tesco jest jorge. Za 350 zł najbardziej opłacałoby się zamówić w internecie. A jeśli chodzi o markety to tesco i real odpadają na wstępie, gdyż jest tam drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dokladnie zamów w internecie. jesszcze dojdzie.

co do sklepów to TESCO omijaj bo drogo strasznie chyba, ze w dzien sylwestra dadza jakies ulgi. W biedroncce mozesz aopatrzyc sie w NG1, JW91, Fire-1, Cassiopeie, MCII, fontanny i juz 150zł wydane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dokladnie zamów w internecie. jesszcze dojdzie.

co do sklepów to TESCO omijaj bo drogo strasznie chyba, ze w dzien sylwestra dadza jakies ulgi. W biedroncce mozesz aopatrzyc sie w NG1, JW91, Fire-1, Cassiopeie, MCII, fontanny i juz 150zł wydane


Ok , ale wiesz nie pewne czy dojdzie. Więc mam jechać najlepiej do Biedronki ? interesuje mnie bodajże Moździerz , mi chodzi abyście mi doradzili jakieś kupić petardy sprawdzone .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Petardy pisałeś, że już masz. Propozycje niektórych produktów ze sklepów:
Lidl:

Ballet 5zł

Bateria Extreme line 18zł



Biedronka:

Moździerz 25zł

Zestaw fontann 10zł

Wyrzutnia planet 10zł

Rzymskie ognie 25zł

4 rakiety 25zł

Wyrzutnia Fire podobno najlepsza czerwona 50zł



Netto:

Babel 15zł




Jeszcze dobrałbym może te 2 wyrzutnie z Biedronki po 25zł. Ja bym na twoim miejscu zostawił trochę kasy, bo może być więcej produktów niż w gazetkach. Np. moździerz w lidlu czy inne ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Petardy pisałeś, że już masz. Propozycje niektórych produktów ze sklepów:
Lidl:

Ballet 5zł

Bateria Extreme line 18zł



Biedronka:

Moździerz 25zł

Zestaw fontann 10zł

Wyrzutnia planet 10zł

Rzymskie ognie 25zł

4 rakiety 25zł

Wyrzutnia Fire podobno najlepsza czerwona 50zł



Netto:

Babel 15zł




Jeszcze dobrałbym może te 2 wyrzutnie z Biedronki po 25zł. Ja bym na twoim miejscu zostawił trochę kasy, bo może być więcej produktów niż w gazetkach. Np. moździerz w lidlu czy inne ciekawe.


Dzięki o takie coś mi właśnie chodziło , fajnie szczegółowo , bardzo ci dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja zaproponowałbym więcej konkretów, jeśli zdecydowałbyś się tylko na markety:

Netto:
- Pyton 75zł
- Babel 15zł

Biedronka:
- Fire-1 50zł
- NG1 25sh. 25zł
- Moździerz 25zł

Lidl:
- Euphoria 90zł
- BraveHeart 70zł

= idealnie 350zł

Jeśli możesz trochę dopłacić, to weź dodatkowo baterię ExtremeLine z Lidla po 18zł, podobno warto. Jeśli nie, to podmień ją za Babela z Netto.
Myślę, że będziesz zadowolony i proponuję odpalać wyrzutnie w takiej kolejności:
Babel->ExtremeLine->NG1->Fire-1->BraveHeart->Pyton->Euphoria
Moździerz do zabawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam backyard fun z leclerca. Mozesz kupic spokojnie kilka sztuk i sie nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...