Skocz do zawartości
  • 0

Seria fire z biedronki


ponczo12496

Pytanie

Witam poprosiłem rodziców o kupno mi pod choinkę wyrzutni fire 3 z biedry.Dzisiaj tata wraca i dowiedział się od kierownika o zmianie numerków że teraz fire 3 to fire 1 czy to prawda bo kolor ten sam .Mam kupioną fire 1 czerwoną czy to jw 66 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chcesz powiedziec, ze wyrzutnia czerwona to Fire-1 teraz? Koniecznie opisz efekty jakie są na opakowaniu. Porównamy z zeszłorocznym Fire-3
aha, no i skad masz wyrzutnie skoro w ofercie one są dopiero od jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie już są tata mi nie chce pokazać bo to prezent ale odczytał mi efekty i są to efekty jw 66 sprawdzałem ze stroną jorga teraz jw 66 to czerwona fire 1 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napewno? Jeżeli tak to troche dziwnie bo w ofercie nadal Fire 3 jest czerwona, a wydaje mi się, że w takiej sytuacji powinni to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a może jednak dałby Ci zrobić zdjęcie. wkoncu i tak wiesz co to i jak to wygląda więc żadnej niespodzianki i tak nie będzie, a tutaj chodzi ozadowolenie conajmniej kilkunastu userów, którzy planują zakupic ta wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziałem tą wyrzutnie w biedronce jest tak jak tata mówił sami się przejdźcie i zobaczcie i przeczytajcie efekty bo może macie też z tamtego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SREBRNE MIENIĄCE SIĘ WIERZBY; CZERWONE, ZIELONE, NIEBIESKIE GWIAZDKI, PURPUROWE GWIAZDKI ZE SREBRNYMI MIENIĄCYMI SIĘ KOMETAMI


taki?

Tak dokładnie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak. zreszta fire-3 czy fire-1. nia patrzcie na to bo sie jeszcze okaze, ze ktorys sklep ma z zeszlego roku i fire-3 bedzie normalne, a ktos weźmie 1.



BIERZCIE CZERWONE I TYLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie bierzcie czerwone wyrzutnie z efektami SREBRNE MIENIĄCE SIĘ WIERZBY; CZERWONE, ZIELONE, NIEBIESKIE GWIAZDKI, PURPUROWE GWIAZDKI ZE SREBRNYMI MIENIĄCYMI SIĘ KOMETAMI
Ja mowilem dla mamy zeby kupila fire-3 i dzis kupila ja patrze a ona fioletowa.. wlasnie przed chwila wrocilem bo jezdzilem wymieniac.. u mnie czerwona jest fire-1 i z tymi efektami

PS Wyrzutnie zostaly chyba przyspieszone patrzcie tu Fire3 czas:50s
a na moje pisze 35s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zwróć uwagę, że film trwa 50 sekund, a sama wyrzutnia strzela 38 także wszystko jest tak jak było.

btw. ja już po zakupach. zdjęcie zaraz w moim temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
roberto5455

Napisano dziś, 11:41
zwróć uwagę, że film trwa 50 sekund, a sama wyrzutnia strzela 38 także wszystko jest tak jak było.

btw. ja już po zakupach. zdjęcie zaraz w moim temacie

ale na wyrzutni w tym filmie pisze 50s..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...