Skocz do zawartości
  • 0

Prośba o kilka rad ;)


pepeTARNOW

Pytanie

Cześć :)
W tamtym roku świetnie mi doradziliście, więc w tym także zwracam się o pomoc do Was :)


znowu organizuje małego sylwestra, budżet do 130-140zł, tylko nie bardzo wiem co wybrać?

Początkowo myślałem o txb470 + jw90 + jeszcze jakaś wyrzutnia w granicach 30-40zł + paczka fp3
Problem w tym, że txb jest na fajerwerkimarket ( i to w dobrej według mnie cenie - 48zł ), ale nie ma tam jw90
Natomiast na korsarzu nie ma txb470, lecz jest jw90.....a bez jw90 to już nie to samo.....
Zamawianie w 2 różnych sklepach totalnie mi się nie opłaci

I w takiej sytuacji nie mam pojęcia co zrobić, a zamówienie pasuje złożyć najlepiej jutro/pojutrze :huh:
Jutro jeszcze podejdę do hurtowni Jorge, z nadzieją ze będą tam mieli jw90, chociaż w tamtym roku oczywiście nie było, więc zbytnio na to nie licze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zamawiałbym na FK, bo z kilkunastoma dniami do sylwestra i po długich czasach realizacji zamówień jakie były ostatnio to nie wiem na kiedy paczka by przyszła. :rolleyes:

Tak więc byłaby JW90 + jakaś jeszcze jedna w granicach 100zł.

np.: JW56, DP020, JW41, JW2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok więc po oględzinach do gry wchodzi JW56 i DP020
jw56 - 120 zl
dp020 - 90zl

+jw90 - 35zł
co daje mi 155zł w przypadku opcji z jw56, 5% ( chodzi mi o promocje z gratisem ) tej wartosci to 7,75, więc moze zgodziliby się na dopłate do fp3 które są aktualnie po 11zł, ewentualnie jest jeszcze do dyspozycji niespodzianka dla osób które zamwiały tam też w tamtym roku

tylko teraz pytanie, czy widziales dp020 na żywo?
jesli tak, to czy uważasz ze warto dokładać do jw56?

albo opcja z 3-4 małymi wyrzutniami, sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

widziałem dp020 i JW56 na żywo. Według mnie warto dopłacić tą małą kwotę i posiadać JW56, efekt będzie lepszy bo strzela salwami po 5 na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i zamówienie składam jutro, ale zdecydowałem że trochę jeszcze dołoże i wezme jw56, jw90 i samuraja.
Jako gratis chciałbym wybrać jakieś rakietki takie w okolicach 15-30zł zebym duzo do nich nie dokładał

Jakie wybrać, perfecty czy jr35 neony?
a moze jakieś inne?

Dzięki za pomoc mpiwowski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Perfecty pogorszyły się ,mają już oznaczenia Unijne.
Moim zdaniem dobre JR4 Diabolo



Kolega ma racje,Bierz diabolo,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...