Skocz do zawartości
  • 0

Surex - kilka pytań dotyczących rakiet itd.


Marcin_Pce

Pytanie

Jako że będę się zaopatrywał u nich w kilka rzeczy chciałbym zasięgnąć porady.

Co możecie powiedzieć o rakietach i wyrzutniach z tej firmy?

Proszę o nie kasowanie tego wątku przynajmniej przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szczerze Ci powiem, że mało kto na forum ma doświadczeni z produktami NWP od Surexa. Najlepiej jak się zapytasz, które produkty pochodzą z tych samych fabryk, w których zaopatrują się Triplex, Jorge i Śmieszek. Po efektach możesz dojść co jest co, a z resztą często nazwy są takie same tylko poligrafia inna.
Dodatkowo napisz jaką kwotę chciałbyś przeznaczyć na fajerwerki...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja Ci powiem tak. Nie wiem jak rakiety, ale u siebie w Lubinie w tamtym roku kupiłem 3 szt. petard BIG JUMBO (5 zł szt.). Dwie z nich nie odpaliły w ogóle, czyli dyszka poszła w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze Ci powiem, że mało kto na forum ma doświadczeni z produktami NWP od Surexa. Najlepiej jak się zapytasz, które produkty pochodzą z tych samych fabryk, w których zaopatrują się Triplex, Jorge i Śmieszek. Po efektach możesz dojść co jest co, a z resztą często nazwy są takie same tylko poligrafia inna.
Dodatkowo napisz jaką kwotę chciałbyś przeznaczyć na fajerwerki...

fps

Liczyłem wydać tak do 40-50zł.
Prócz tego kupuje u nich dużo stroboskopów i flar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak kupujesz w siedzibie to najlepiej spytaj się co polecają za taką kasę. Przy zakupach zwracaj uwagę na zawartość mieszanki pirotechnicznej i wyroby oznakowane unijnym certyfikatem CE omijaj szerokim łukiem...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak, rok temu byłem w hurtowni i zakupiłem dwie wyrzutnie z surex'a, jedna z nich nazywała się Galaxy Storm i spisała się bardzo dobrze jak na swoją cenę i wielkość podobnie jak druga. Z rakietami to nie wiem jak sytuacja wygląda ale wydaje mi się, że większość produktów jest solidnych tak jak te które posiadałem.

Jakby co to polecam wyrzutnie SFC1614 Galaxy Storm http://www.forumfajerwerki.pl/topic/4641-surex-sfc1614-galaxy-storm/

A jeśli naprawde chcesz coś mega mocnego i opłacalnego przy niezbyt wysokiej cenie to wybierz SFC4912 Christmas Parade, tu masz film http://www.youtube.com/watch?v=5gq_PXVF0EM&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...