Skocz do zawartości

Fajerwerki a Zarobek


Kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie dla sporej czesci z Was, okres przed sylwestrowy to swietny czas aby sobie dorobic pare groszy. Nie ukrywam ze tez jestem tym zainteresowany i czynie ku temu jakies tam starania.
Jako ze bede obracal sie w tym temacie pierwszy raz (Oczywiscie tylko handlowo) to chcialem zasiegnac, waszych opini na ten temat. Jak to wyglada u was, skad zamawiacie, na czym jest najwieksza przebitka.
Ja aktualnie zaopatrywalem sie na stronach internetowy, nie wiem czy zrobilem dobrze czy tez popelnilem duzy blad i przeplacilem. Licze na wasze opinie.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie na stronach internetowych jest bardzo opłacalne , ale jeżeli jesteś z jakegoś większego miasta , dowiedz sie , czy nie ma tam jakieś hurtowni , ponieważ to sie najbardziej opłaca , ja np. odkryłem kilka dni temu że od kilku lat u mnie w Szczecinie jest hurtownia , i to z pięknymi senami :D , Sklepy internetowe , ale szukaj tych najtańszych , fajerwerkimarket.pl bym ci polecił , lecz... teraz nie ma połowy najważniejszych i najlepszych produktów , mogę ci polecić : speed-fajerwerki.pl , taniefajerwerki.pl, fajerwerki-korsarz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, zanawialem generealnie z FM, Speeda i Maxima. Myslalem tez o tej hurtowni co pisales bo w sumie daleko nie mam 100km (swinoujscie) ale widzac aktualne warunki pogodowe, nie widzialo mi sie jechac.
Lecz za rok napewno tam zajade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos z was, czy mozna gdzies dostac fajerowerki na zasadzie, ze tego co nie sprzedam to zwracam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...