Skocz do zawartości
  • 0

Fajerwerki - Efekt


ppibo

Pytanie

Witam czy efekt fajerwerek zależy też od tego czy one są suche lub mokre?

Opłaca się przystawić je do kaloryfera?? Żeby były na maxa wysuszone?? Będzie jakiś lepszy efekt z tego..?

Dzięki za odp. i nie usuwanie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak fajerwerki będą mokre to efektu nie będzie bo po prostu ten artykuł nie wypali (choć znam przypadek że wypali ale nie polecam xD) Jednak wilgoć musi być na prawdę spora, jak by ci wpadło do wanny to by było nie za ciekawie xD ale tak po za tym nie masz się co przejmować, oczywiście pobyt obok kaloryfera im nie zaszkodzi. a jak to mówią "co nas nie zabije to wzmocni"


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na paczce pisało że 15 kg waży. W ogóle ta waga była odczuwalna gdy podniosłem paczkę.


Nie musi być obok kaloryfera, nie musi nawet przebywać w bardzo suchym miejscu, spokojnie można też przechowywać w piwnicy. Nic się nie stanie bez obawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie musi być obok kaloryfera, nie musi nawet przebywać w bardzo suchym miejscu, spokojnie można też przechowywać w piwnicy. Nic się nie stanie bez obawy.


Nie pomyliles cytatow? biggrin.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co ma być w piwnicy jak jest miejsce w domu, po prostu połóż tam gdzie masz miejsce np ja kładę na szafie, a po świętach u mnie w pokoju na ławie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie rozumiem??


Heh, jakis blad chyba na forum mam. U mnie masz taki cytat, z innego tematu:

obrazek%202.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam czy efekt fajerwerek zależy też od tego czy one są suche lub mokre?

Opłaca się przystawić je do kaloryfera?? Żeby były na maxa wysuszone?? Będzie jakiś lepszy efekt z tego..?

Dzięki za odp. i nie usuwanie tego tematu.


Według mojego stanu wiedzy praktycznej wilgoć szkodzi fajerwerkom. Przede wszystkim zawilgocone wyrzutnie lubią strzelać znacznie szybciej niż wynikałoby to z opisu. Myślę, że warto przenieść stuff na dzień przed sylwkiem do suchego pomieszczenia. Dosuszania na kaloryferze nie polecam bo różnica temperatur spowoduje skraplanie się pary wodnej po wyniesieniu na zewnątrz i efekt będzie odwrotny od zamierzonego. W ogóle ja pakuję zawsze wyrzutnie do worków na śmieci i obklejam tak, żeby wystawała tylko końcówka lontu. Wg. mnie to jeden z lepszych sposobów zabezpieczenia np. przed staniem na mokrym śniegu stosowany z resztą przez profesjonalne firmy ;)

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...