Skocz do zawartości

Zostawiacie coś na Nowy Rok?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Nic nigdy nie zostawiałem i nie będę zostawiał ;) muszę wszystko wykorzystać jednego dnia... jeżeli jest już blisko godziny zero a ciągle mam sporo artykułów różnych i petard to nawalem ile wlezie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy coś zostawię,bo 1 stycznia mam taką zamułę,że nic się nie chce już odpalac ;/
Dlatego najprawdopodobniej wystrzelę wszystko w sylwestra,aby nie było tak jak w tamtym roku że zostało mi prawie całe opakowanie KO203 i już aby to tylko wystrzelac to odpalałem kilka na raz i rzucałem przez balkon nie patrząc już czy jakieś się nie odpaliły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Wątpie czy coś zostanie zawsze staram się wystrzelać wszystko :) sylwester musi być udany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie polecam nic zostawiać, zwłaszcza baterii. Nie dość, że nie ma już tej atmosfery to jeszcze masa ludzi się czepia myśląc, że nie wolno strzelać. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nie polecam nic zostawiać, zwłaszcza baterii. Nie dość, że nie ma już tej atmosfery to jeszcze masa ludzi się czepia myśląc, że nie wolno strzelać. :rolleyes:



Jak ktoś się nie zna to tak jest. Ja osobiście idę z dala od bloków, żeby nikogo nie denerwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie. Jeśli nie chce mi się strzelać, to zostaje. Z zeszłego roku została paczka 100 sztuk K0203, 4 cyrcoblice cracling od komety P7021, trochę ponad opak. pszczółek hesti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zostało mi sporo artykułów, 2x JW90, kilka małych kostek z tripla i full pierdół. W tym roku jednak zamierzam wywalić wszystko co mam. W wakację i tak zamówię coś do 100-150 zł i będę strzelał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast moze byc tak, ze wszytsko wystrzele w nowy rok jesli sie cos urodzi czytaj impreza z %.
Jesli nie to pewnie wszytsko pojdzie w noc sylwestrowa tzn po godz 00 00 tak ok 1 wiec tez w nowy rok lecz w nocy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja jak co roku będe strzelał 1-szego około 19-20. Oczywiście wtedy tylko wyrzutnie no i wulkany dla mamuśki. Z kolei w sylwestra chcę wyzerować wszystkie stany petard, moździerzy i innych zabawek. Po weekendzie noworocznym nie chce mieć nawet jednej K201.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picolaki i inne większe petardy się przydadzą na okres między latem, a jesienią kiedy na topolach ****************** wieczorami :D jedna petarda, ptaków nie ma :P

edit mpi: Myśl co piszesz, na drugi raz dam warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze cos zostawiam, rakiety, duzo petard i drobiazgow, motylki, jakas fontanne i jakiegos rzymiaka. Wyrzutni raczej nie zostawiam. Czyli zawsze sporo zastawiam na nowy rok, czsec specjalnie, czesc przypadkiem. A czesc i tak zostanie mi na reszte roku, chociaz i tak w ciagu roku kupuje w hurtowniach itp.


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak wczesniej powiedzial mpiwowski, nie zstawiam nic, bo potem juz nie ma takiej atmosfery na strzelanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrzutnie zostawiam na nowy rok i wszystkie najlepsze rzeczy.
W sylwestra strzelam tylko petardami i wszystkim innym tj.rakiety i wszystko co idzie do nieba oprócz baterii:)
To zostawiam na nowy rok,aby rodzinka mogła zobaczyć to cudo na żywo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nigdy nie zostawiam nic na nowy rok, święto dla mnie jest w sylwka tylko i strzelania od rana do rana xd a nowy rok uczucie że koniec wszystko, takie dziwnie w brzuchu .... zaraz szkoła i oczekiwanie na 2011/2012 B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku celowo zostawiam sobie ze dwie szelki ;)
Petardy i pierdółki też zawsze jakieś zostają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...