Skocz do zawartości

Nagrody z konkursu filmowego fajerwerkimarket.pl i forumfajerwerki.pl


capensis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W tym temacie wstawiajcie fotki tego co zamówiliście jako nagrodę z konkursu filmowego fajerwerkimarket.pl i forumfajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za szybko trochę z tymi zdjęciami ? ;D
Dopiero jutro będą pakować/wysyłać paczki więc co najmniej do środy temat będzie nieaktywny ;D
Ale nie głupi pomysł, zobaczymy kto wybrał coś fajnego a nie stracił kasę na byle co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) też mam nadzieję że będą fajne ;)
Crispers5 mi doradził żebym też Atomic Rockets wziął posłuchałem Go , zobaczymy jak się spiszą ;)
EDIT
Nowa fotka tym razem z fenixami.

http://img709.imageshack.us/img709/2567/nagro2.jpg

edit#fps: proszę umieszczać linki do zdjęć bez znaczników "media" zwłąszcza do takich kobył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jest moja nagroda/ FM jest super paczka przyszła nietknięta !!! Wszystko sprawnie i szybko. Tylko zapomnieli 2 paczki korsarzy (Pirat k0203)
wsadzić ale co tam i tak się cieszę :) Paczkę dostałem 6 grudnia. Pozdrawiam ;)

A o to fotki =]

http://img140.imageshack.us/img140/6531/pic0142g.jpg

http://img545.imageshack.us/img545/446/pic0141.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/9095/pic0163z.jpg

Przesyłka ważyła 15 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na paczce pisało że 15 kg waży. W ogóle ta waga była odczuwalna gdy podniosłem paczkę.
-----------------------------------------------------------------------------------
Tylko że w mojej paczce był same petardy hehe a ten proch dużo waży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na paczce pisało że 15 kg waży. W ogóle ta waga była odczuwalna gdy podniosłem paczkę.



Niemozliwe. Moja paczka za 500 zl w tamtym roku wazyla moze z 20 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa127, bon o wartości 150 PLN wydałeś na same pierdoły? Co kto lubi.. :D
Capensis, też myślałem nad BD, ale 70zł za 4 rakiety to przesada ;p

Moja paczka niestety jeszcze nie dotarła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole petardy i art. różne ja lubię "zabawę fajerwerkami" ale 3 rakiety mam . Po za tym prawdziwe fajerwerki zobaczę u mnie rynku ponieważ co roku miasto funduje pokaz... A tak przy okazji to może dokupie wyrzutnie faraon i kilka rzymiaków (będą potrzebne do nakręcenia kolejnego filmiku konkursowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na paczce pisało że 15 kg waży. W ogóle ta waga była odczuwalna gdy podniosłem paczkę.
-----------------------------------------------------------------------------------
Tylko że w mojej paczce był same petardy hehe a ten proch dużo waży...

Lolololol. Ty myślisz że oni sami produkują kartony, lub je gdzieś kupują?! Oni przysyłają fajerwerki w kartonach od innych fajerwerek najczęściej do zestawów samodzielnego odpalania i pokazów więc WP. Ja ostatnio otrzymałem karton na którym pisało 20kg a fajerwerki za 90zł... Na kartonie była napisana nazwa wyrzutni WP, jak przypomni mi się jaki symbol to napisze.


PS. Ten proch dużo waży?... Wyrzutnia ma 5x tyle prochu co paczka petard np. Achtung... No może przesadzam nie 5x tyle ale napewno duużo więcej. I wyrzutnia ma kartonowe grube rury. Szelka waży 2x tyle co ATN3 + rura... Nie no ale zamawiasz pierwszy raz więc się trochę "Nie znasz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJJ fifa , fifa , jeszcze wiele musisz się nauczyć XD XD :D , a tak w ogole to złamał mnie
tekst : "ale 3 rakiety mam". Uwierz mi , wyrośniesz z Petard :D , moim zdaniem lekka przesada, masz do wydania tylko 150 zł , i za to same petardy i art. różne, A właśnie ? :D to ty chyba mięśni nie masz jeżeli petardy za 100-150zł odczuwałeś jako 15kg , to strzelam , ważysz 40kg ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OJJ fifa , fifa , jeszcze wiele musisz się nauczyć XD XD :D , a tak w ogole to złamał mnie
tekst : "ale 3 rakiety mam". Uwierz mi , wyrośniesz z Petard :D , moim zdaniem lekka przesada, masz do wydania tylko 150 zł , i za to same petardy i art. różne, A właśnie ? :D to ty chyba mięśni nie masz jeżeli petardy za 100-150zł odczuwałeś jako 15kg , to strzelam , ważysz 40kg ? ?


Nie rozumiem po co sie czepiac. Robi przeciez jak lubi i chce. Ja w jego wieku tez strzelalem samymi petardami i mnie to jaralo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pj.patryk napisał: ,,Capensis, też myślałem nad BD, ale 70zł za 4 rakiety to przesada ;p"


Ja w tym roku idę głównie na efekt i jakość a nie na ilość :P Wyrzutni za bardzo nie brałem bo już dużo mam, te co są z nagrody, będą odpalone przed godziną zero :)
Big Daye i Atomic Rockets oczywiście będą odpalane o 0:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na to wygląda, że tylko ja jeszcze nie dostałem paczki O.o. Czekałem tydzień na wysłanie bo jeszcze z kolegą zamawiałem dodatkowe rzeczy, co trwało tydzień i po tygodniu zadzwonili że nie mogą tego wysłać bo jakies problemy u nich są z obliczeniem rabatu i bonu.. Zamówiłem w niedziele, może przyjdzie w tym tygodniu...

Edt:

Paczka doszła^^(21.12.10)

Edytowane przez Reafen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...