Skocz do zawartości
  • 0

Petardy Hukowe


Xanter

Pytanie

Siemka zamierzam kupić te petardy hukowe

  • Jaja Dinozaura - FP1 - 5,50 - x2
  • Pirat - K0203 - 5,99 - x1
  • Petarda Grom - TXP486 - 9,30 - x1
  • FP3/NEW - 12,00 - x2
  • Achtung - K0208 - 2,69 - x2
  • Triple Bang - K0203_3 - 8,00 - x1
  • Krachmen Black - FP3X - 6,99 - x2
  • Pirat - P1216 - 8,00 - x1
  • Żuki - P0003A - 3,99 - x2



Będę kupował na FM, nigdzie indziej!
Co byście zamienili/dodali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dodałbym to co masz w nicku :D Tyle że ATN3, te największe :) I szoki... 36 sztuk w opakowaniu i u nas w Gdańsku na miejscu były po 2,50 za opakowanie. Na necie są za 4,50. Uwierz mi walą tak jak fp3 a nawet mocniej. Są głośniejsze niż największe achtungi (achtungi są takie bardziej basowe ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Walą mocniej niż fp3 krachmen. Nie miałem new bo nie było w namioce fw w zeszłym roku ;/


To w końcu co wali mocniej? Fp3 czy Krachmen? Bo nie zrozumiałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bodzik moglbys nie wprowadzac userow w blad?oczywiscie ze najlapsze sa FP3NEW i narbardziej oplacalne wiec jak mowil capensis wywal krachmeny i zuki.rozumiem ze stawiasz na ilosc.nie bierz triple bangs bo wszystkie parostrzalowki sa slabe i nieoplacalne.jaja ok gromy ok.najlepiej by bylo jakbys wzial kilka paczek FP3NEW gromy jojka i achtungi triplexa (bo sa porownywalne z FP3 i ew. piraty i bedziesz mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXP001, ATN3, HE0008 mają podobny huk ale cena znacznie wyższa, są nieopłacalne
Ja w ogóle na twoim miejscu brałbym gromy, szoki, jaja dinozaura a za resztę fp3 new.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A teraz jest ok?

  • Jaja Dinozaura - FP1 - 5,50 - x2
  • Pirat - K0203 - 5,99 - x1
  • Petarda Grom - TXP486 - 9,30 - x1
  • FP3/NEW - 12,00 - x5
  • Achtung - K0208 - 2,69 - x2
  • Pirat - P1216 - 8,00 - x1
  • Żuki - P0003A - 3,99 - x2



Ew. co byście dołożyli? (nie za więcej niż 15 złotych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak teraz, naprawde dobrze. Zawsze ktoś się znajdzie co jakieś minimalne zmiany zrobi, ale plan jest naprawde hukowy i narobi hałasu. Zamawiaj!!wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A z innych rzeczy niż petardy:

  • Kulki Dymne - 0860 - 1,99 - x3 = 5,97
  • Wirujące Bączki - JM04 - 1,20 - x10 = 12,00
  • Peony Blitz - P7021 - 6,50 - x2 = 13,00
  • Circo Blitz - JM01 - 6,99 - x2 = 13,98
  • Trzeszczące Kolorowe Kulki - JM05 - 1,50 - x5 = 7,50



Można się tym fajnie pobawić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cirko polecam miałem na 100proc. zresztą mam Peony Plitz - P7021. JM01 kojarzę tez dobrze. Wirujące bączki do zabawy ok ale 10 paczek, to zdecydowanie za dużo(jak dla mnie) po czasie stanie się nudne. Kulki dymne odradzam jakiekolwiek, ponieważ mnie nie zadowala. Mało dymu, a przy dużym wietrze, to w ogóle. Może jakiś strobo weź albo mały kamikadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cirko polecam miałem na 100proc. zresztą mam Peony Plitz - P7021. JM01 kojarzę tez dobrze. Wirujące bączki do zabawy ok ale 10 paczek, to zdecydowanie za dużo(jak dla mnie) po czasie stanie się nudne. Kulki dymne odradzam jakiekolwiek, ponieważ mnie nie zadowala. Mało dymu, a przy dużym wietrze, to w ogóle. Może jakiś strobo weź albo mały kamikadze.


Akurat bączki mi się nie nudzą, co rok mam tyle. ;)
U mnie prawie nie ma wiatru, lekki powiew. Tych kulek nie zwiewa, dymu również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cirko polecam miałem na 100proc. zresztą mam Peony Plitz - P7021. JM01 kojarzę tez dobrze. Wirujące bączki do zabawy ok ale 10 paczek, to zdecydowanie za dużo(jak dla mnie) po czasie stanie się nudne. Kulki dymne odradzam jakiekolwiek, ponieważ mnie nie zadowala. Mało dymu, a przy dużym wietrze, to w ogóle. Może jakiś strobo weź albo mały kamikadze.


Cyrko dobre, ale kulki dymne i trzeszczace kolorowe kulki wyrzuc. Na 100% nie bedziesz z nich zadowolony, bardzo slaby efekt. Baczkow troche za duzo wziales, wez gora 5 paczek. Zamiast tego mozesz kupic np. strobo, albo nietoperze czy pszczolki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cyrko dobre, ale kulki dymne i trzeszczace kolorowe kulki wyrzuc. Na 100% nie bedziesz z nich zadowolony, bardzo slaby efekt. Baczkow troche za duzo wziales, wez gora 5 paczek. Zamiast tego mozesz kupic np. strobo, albo nietoperze czy pszczolki.


Wlasnie zostaw kulki dymne i kulki trzeszczace, sa fajne i dobre do zabawy. Kup tez Flasha zamiast 2 paczek baczkow i bedzie git. Pszczolki tez mozesz wziasc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wlasnie zostaw kulki dymne i kulki trzeszczace, sa fajne i dobre do zabawy. Kup tez Flasha zamiast 2 paczek baczkow i bedzie git. Pszczolki tez mozesz wziasc.

Mi się flashe nie podobają. Pszczółki & Motylki wezmę już u siebie w mieście.
A to jest fajne do zabawy? KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...