Skocz do zawartości
  • 0

P1217 Czarny Pirat czy P1215 Szalony Pirat


Xanter

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szalony Pirat jest mniejszy i cichszy,czarny większy i głośniejszy ale droższy.Twój wybór :)


Dzięki, wezmę sobie 2x P1217 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawda... nie lepiej troszkę dołożyć i wziąć paczkę FP3 new?


Będę miał 2 paczki, brać więcej? ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będę miał 2 paczki, brać więcej? ;x

Zależy czy lubisz dużo strzelać czy wolisz postawić na efekt... ja bym na twoim miejscu wziął te 2 paczki a resztę przeznaczył na jakieś kostki/rakiety ewentualnie jakieś bączki do zabawy. pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli na petardy zamierzasz wydać XXX to połowe tego przeznaczył bym na fp3new , nigdy ich nie miałem ,ale są cudowne , znajomi mieli . Za resztę bym wziął jakieś jakieś inne , nie wiem jakie bo to kwestia gustu , ale myśle że te za 8zł 36szt. powinieneś wybrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy czy lubisz dużo strzelać czy wolisz postawić na efekt... ja bym na twoim miejscu wziął te 2 paczki a resztę przeznaczył na jakieś kostki/rakiety ewentualnie jakieś bączki do zabawy. pozdrawiam :)


Efektami zajmie się brat :D
A strzelaniem ja :D
Więc ja mam swoją sumkę, brat swoją :D
Ja kupuje coś do postrzelania, on kostki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawda... nie lepiej troszkę dołożyć i wziąć paczkę FP3 new?

Zaraz mnie coś trafi tylko gadacie nie bierz tego tylko fpx no weźcie się w d*** pocałujcie a nie tylko fpx i fpx jak wam się podobają fpx to weźcie tylko te a nie w każdym temacie piszecie że najlepsze są fpx...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zaraz mnie coś trafi tylko gadacie nie bierz tego tylko fpx no weźcie się w d*** pocałujcie a nie tylko fpx i fpx jak wam się podobają fpx to weźcie tylko te a nie w każdym temacie piszecie że najlepsze są fpx...


Ziomuś po pierwsze ochłoń trochę
Po drugie ziomuś FP3, a nie FPX
Po Trzecie. Nie ucz ludzi jeżeli sam kupe wiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem petardy P1215 i moim zdaniem są słabsze od piratek czy korsarek.Ale mmogłem je mieć trochę wilgotne i miałem ich kilka sztuk więc powiedzcie czy są porównywalne do nich czy znacząco słabsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...