Skocz do zawartości

Wspólne zakupy w hurtowni RR Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi



Witam.

Przy zakupie w naszej firmie wymagane jest przedstawienie dokumentów NIP, REGON lub KRS.
Towar sprzedawany jest na bieżąco .Hurtownia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8-15.
Płatność gotówką.


Czyli jednak wymagane jest posiadanie firmy wink.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli jednak wymagane jest posiadanie firmy wink.gif.


Tam pisze LUB umiesz czytać? Jeśli lub tzn., że każdy tam może kupić, bo NIP posiada każda osoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tam pisze LUB umiesz czytać? Jeśli lub tzn., że każdy tam może kupić, bo NIP posiada każda osoba.



Umiem czytac. Od kiedy NIP posiada kazda osoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. Pierw napisali, że wystarczy odpowiednia kwota 300zł (nienormalnie byłoby chodzenie codziennie do hurtowni po paczkę picolaków), a teraz jakie bzdety.
1qnBDG: o co ci mniej więcej chodzi z tym wnioskiem. Trzeba mieć jakiś papier żeby kupować w hurtowni?

Odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Nie mam jeszcze czynnego konta na komie, więc odpiszę jutro o podobnej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to nie wiem. Pierw napisali, że wystarczy odpowiednia kwota 300zł (nienormalnie byłoby chodzenie codziennie do hurtowni po paczkę picolaków), a teraz jakie bzdety.
1qnBDG: o co ci mniej więcej chodzi z tym wnioskiem. Trzeba mieć jakiś papier żeby kupować w hurtowni?

Odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Nie mam jeszcze czynnego konta na komie, więc odpiszę jutro o podobnej porze.


Jak nie masz 18, to zapytaj starych, pewnie ci wyjasnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam wrażenie jakby jakieś boty odpowiadały na moje pytania:

Prosze przyjechać,kupić i życzyć Wesołych Swiąt,zapraszamy,bardzo proszę z samego rana
przyjechać bedzie to dla Pana ułatwieniem jak i dla nas.
Pozdrawiam

Trzeba tam razem pojechać z kasą i ze wszystkim.
Ułożyliście już swój stuff?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji na żenująco niski poziom wypowiedzi w temacie oraz toczącą się jałową dyskusję temat zamykam. Dalsze ustalenia proszę przenieść na pw/gg/maila czy jak tam Wam wygodnie. Jeśli uważacie temat za nadal aktualny proszę o info na pw, ale nie widze powodu, żeby załatwiać Wasze prywatne sprawy na forum.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...