Skocz do zawartości
  • 0

Co mam wybrać na gwiazdkę


capensis

Pytanie

Cześć jak możecie to dawajcie pomysły co mogę chcieć na gwiazdkę za 700zł
Nie mogą być to fajerwerki. Konsole mam, lustrzankę, telefon,komputer, kamerę, i inne standardowe rzeczy mam.
Nie proponujcie gier , ani ciuchów i sprzętów sportowych bo sportu nie lubię :P
Wiem że to trochę trudne no ale cóż :D
Szukam czegoś fajnego, bajeranckiego, niekoniecznie praktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Odłoż sobie i może coś pożytecznego wymyślisz albo ci się przyda jakby cię życie w d*pę kopnęło. Wiadome jest, że jak dłużej myślisz nad tym czego chcesz to oznacza, że nic na razie ci nie potrzeba. Nie każ nam uczyć cię życia. Ja nawet własnej wieży nie mam, a duża w salonie jak cały u mnie sprzęt się popsuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może odłóż te pieniążki i za część kup coś dla kogoś innego. Myślę, że jak spojrzysz dalej poza czubek własnego nosa to zobaczysz kilka osób na których Ci zależy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że jak napisałeś "już wszystko masz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

luk2583, chciałem napisać coś podobnego, ale już mnie uprzedziłeś.Typowy banan z kasą i tyle.


Nikomu nie życzę , żeby w moim wieku dostał tak w d-pe jak ja (uwierz mi)

Ojejku :( załóż osobny temat i doradzimy

Poziom tego forum spada z roku na rok, a takie tematy są jedynie tego powodem.

PS. a co do tematu to wybierz samochód albo samolot, bo resztę zabawek już chyba masz.

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie po ciula takie tematy robisz ;D

Kup se lepszy stuff lub coś do pokazu i już, jeśli masz wszystko to odstaw kasę na później, ja aktualnie będę chciał kupić sobie kamere HD a jeśli nie wyjdzie Dobre słuchawki i tablet. Jeśli też to masz, dofinansuj dzieci z Kambodży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może odłóż te pieniążki i za część kup coś dla kogoś innego. Myślę, że jak spojrzysz dalej poza czubek własnego nosa to zobaczysz kilka osób na których Ci zależy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że jak napisałeś "już wszystko masz".


Nie oceniaj mnie ,jeżeli mnie dobrze nie znasz ;)
Tak si składa że najpierw myślę o innych a na końcu o sobie, dla wszystkich znajomych i rodziny mam już prezenty itp. i to rodzina upomina się żebym wreszcie sobie coś wybrał bo Oni mają ze mną problem bo nie wiedzą co mi dać.
Także to nie jest mój egoistyczny wymysł ;)
Poza tym z tego co wiem to temat jest w dziale ,,Off Top" czyli wolna dyskusja o wszystkim.

Temat można zamknąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolega zrozumiał chyba swój błąd ;) następnym razem pomyśl, bo takimi rzeczami zaimponujesz tylko i wyłącznie kolegom z Twoich sfer, a zwykły chłopak popatrzy na takie coś z pogardą. elo Gates ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też mi się nie spodobał ten temat, ale chociaż jest on przykładem jak szybko ludzie oceniają innych po pierwszym kontakcie. Po jednym temacie już go skreśliliście. Każdy zapewne po spotkaniu innych userów odniósłby o nich inne wrażenie niż to jakie miał czytając jego wypowiedzi na forum. Nie wiem czy zrozumieliście to co napisałem, ale mam nadzieję, że jeśli wam to się udało to weźmiecie sobie to do Serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szkoda że ja nie mam takich problemów ach , a jak nie wiesz co chcesz dostac to zostaw kase i dobry pomysł z tym teleskopem fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj mialbym mase postow do zaraportowania gdyby ta opcja dzialala. Przpominam ze obrazanie w jakikolwiek sposob innych userow jest zakazane regulaminem forum. A Capenis: moze chcialbyc pistolet alarmowy, sluzacy takze do wystrzeliwywania rac? Ja taki mam i jestem bardzo zadowolony. Albo wiatrowke? Ja chce sobie kupic.
Napisz na PW to pogadamy powaznie.

Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no to jak nie wiesz co wybrać, to weź się za wędkarstwo wyrób kartę zdaj egzamin
kup wędkę, kołowrotek art wędkarskie i wypad na jezioro :D
od wiosny znów się zacznie hehe xd

albo odłóż kasę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no to jak nie wiesz co wybrać, to weź się za wędkarstwo wyrób kartę zdaj egzamin
kup wędkę, kołowrotek art wędkarskie i wypad na jezioro :D
od wiosny znów się zacznie hehe xd

albo odłóż kasę :P


Widzę, że mam kolegę wędkarza na forum
Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...