Skocz do zawartości

www.fireworks.com.pl - rozwoj strony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jak niektórzy zauważyli, na stronie fireworks.com.pl, założonej przez Wapa, nie pojawiły się nowe informacje od poprzedniego Sylwestra. Prowadził ja Witus, który od pewnego czasu nie pojawił się na forum. Potrzebni sa wiec nowi prowadzący, którzy by stronę rozwinęli. Pisali by oni nowe teksty i podawali informacje, dawali linki, dodawali zdjęcia… Chyba wiecie w miarę jak ta strona funkcjonowała. Ci, którzy by to na niej robili, maja być użytkownikami forum. Ci, którzy chcą się tego podjąć, niech wpisują się w tym temacie. Wraz ze zgłoszeniem, piszcie wasze propozycje na rozwój strony. Zostanie wybranych kilka osób z najlepszymi propozycjami. Będą oni za stronę www.fireworks.com.pl odpowiedzialni. Ja od razu się zgłaszam, będę pisał info jak Witus, dodawał ciekawe informacje, bazując się na otrzymanych informacjach i forum, dodawał zdjęcia i postaram się nawiązać współprace z importerami, sklepami itp., aby mieć najświeższe informacje ze świata pirotechniki. Jestem dość dobrym pisarzem. Osoba, która podejmie się tego, musi mieć jakieś pojecie o administrowaniu. Musi miec tez duza baze informacji o fajerwerkach amatorskich. Ja ja mam, znam oferty sklapow, jakosc produktow, zbieram opinie itd.
Z mojej strony obiecuje, ze strona będzie starannie odświeżana i aktualna, oraz ze zrobię co mogę aby stała się znana wśród pasjonatów fajerwerków, importerów, sklepów i ludzi z tej branży.
Szczegółowe informacje u Wapa, zakładam ten temat za jego zgoda. Wszystkie pytania piszcie tutaj.

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:

  1. Konto na forumfajerwerki.pl z nieposzlakowaną opinią,
  2. Ukończone 15lat,
  3. Dobra znajomość języka polskiego,
  4. Znajomość cms'a ( systemu zarządzania treścią ) WordPress,
  5. Trochę wolnego czasu,
  6. Wiedza o fajerwerkach



Przykład zgłoszenia:

  1. Imię nazwisko
  2. Wiek
  3. Znajomość języka polskiego w skali od 0 do 10
  4. Znajomość cms'a WordPress w skali od 0 do 10
  5. Ile czasu możesz zaoferować na prowadzenie serwisu
  6. Twoja wiedza o fajerwerkach w skali od 0 do 10


Osoby których zgłoszenie zostało przyjęte:

  • JMJ Pirfotechnics
  • Pioter
  • Reafen
  • Ponq



Zgłoszenia proszę kierować do mnie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te osoby zostały przyjęte na okres próbny jako redaktorzy fireworks.com.pl

  • JMJ Pirfotechnics
  • Pioter
  • Reafen
  • Ponq


W ciągu tygodnia napiszą pierwsze newsy w portalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...