Skocz do zawartości
  • 0

Rury do moździerza 2" 51mm


CraVen

Pytanie

Witam, mam duży problem zamawiam z kolegą szelki a nie ma rur gdzie mógł bym je dostać? ;)

Proszę o odpowiedź i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niestety, ale moje rury nie będą pasować. Mam identyczne jak lubinek.


Taam czyli jednak te nie pasują.
Wymiar zewnętrzny u mnie to 56mm, a wewnętrzny 48mm. Więc nie pasuje.
A ile powinno być luzu między szelką a rurą? Tzn. jaka różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może być i 51mm 52mm 53mm 54mm 55mm nie musi być równo..


Reguła jest taka :
"Byle żeby nie ubijać szelki kołkiem i aby nie dało się włozyć palca między rure a szelke" :)
Stosujcie się do tej zasady a wszystko będzie OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powinien byc tak dobrany rozmiar aby szelka miała trochę luzu i mogła swobodnie wyleciec,ale żeby z tym luzem nie przesadzic,bo wtedy gazy nie wypchną szelki na odpowiednią wysokośc lub po prostu nie wyleci ona z tej rury.Więc myślę że nie powinno byc więcej luzu niż te 55mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powinien byc tak dobrany rozmiar aby szelka miała trochę luzu i mogła swobodnie wyleciec,ale żeby z tym luzem nie przesadzic,bo wtedy gazy nie wypchną szelki na odpowiednią wysokośc lub po prostu nie wyleci ona z tej rury.Więc myślę że nie powinno byc więcej luzu niż te 55mm ;)


Raczej 4mm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej 4mm.


Chodzi mu o to, że do 55mm rura ma być :)
Czyli 4mm róźnicy tak jak mówisz. 55mm rura - 51mm szelka = 4mm różnicy między szelką, a rurą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie koniecznie musi być 55mm tylko aby szelka dobrze wylatywała :)


No, no chodzi o to, że dobrze by było do 55mm żeby rurka była :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra Panowie, to skąd wkońcu można załatwić te 55mm rury? :D
bo również był bym chętny.


Nie wiem, czy akurat to jest 55mm, ale na taniefajerwerki.pl za duże zamówienie, lub też 25 sztuk bomb 2" dają rure.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem, czy akurat to jest 55mm, ale na taniefajerwerki.pl za duże zamówienie, lub też 25 sztuk bomb 2" dają rure.


Kurcze... to była specjalna oferta dla 1 usera a ktoś to rozdmuchał.Jeśli nie wiecie co to PRYWATNA WIADOMOŚĆ to przeczytajcie w słowniku :) Jeśli ktoś się już nastawił na tą rurę to napiszcie do mnie na gg lub pw przed składaniem zamówienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

będą będą dzisiaj zostały zamówione.Cena po kosztach 12zł


12 zł za rurę, dobrze rozumiem tak?

Tak się jeszcze zastanawiam, czy jeśli zamówiłbym moździerza 2" SP0017 to czy będzie można włożyć do niej te szelki 2" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

12 zł za rurę, dobrze rozumiem tak?

Tak się jeszcze zastanawiam, czy jeśli zamówiłbym moździerza 2" SP0017 to czy będzie można włożyć do niej te szelki 2" :)


tak, pasuję idealnie.Wszyscy co kupują bombki na sztuki w sklepie właśnie kupują ten moździerz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to rurkę mam z głowy :) zamawiam bombki i do tego ten moździerz :)

A nie będzie czasem czegoś takiego, że po kilku strzałach rura z moździerza się rozleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to rurkę mam z głowy :) zamawiam bombki i do tego ten moździerz :)

A nie będzie czasem czegoś takiego, że po kilku strzałach rura z moździerza się rozleci?



15 strzałów rura wytrzyma na pewno, gdyż sp daje rury bardzo grube w przeciwieństwie do jorge gdzie moździerz rozpada się po `12 strzałach.Ale to jest tylko tektura :) może rozpaść się nawet po 1 strzale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...