Skocz do zawartości

Akcja promocyjna "FAJT czyli FAjerwerki Jeszcze Taniej" www.TanieFajerwerki.pl


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi


Ustaliliśmy, że do 18 będzie można składać zamówienia OSTATECZNIE :)


Ooo, no to fajnie.
Kameleon pisałeś mi na PW, że za 25 szelek rura gratis. A ktoś na forum napisał, że się dogadał z Tobą i nie miał takiej ilości szelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ooo, no to fajnie.
Kameleon pisałeś mi na PW, że za 25 szelek rura gratis. A ktoś na forum napisał, że się dogadał z Tobą i nie miał takiej ilości szelek.


Ale zakupił towaru za ponad 130zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pytało się o rurę do bombek 2", a więc informuję, że dzisiaj rury zostały zamówione i pod koniec tygodnia powinny już być.Cena to 12zł gdyż taniej nigdzie nie dało się zakupić.Zapraszam także do zapoznania się z nowymi produktami na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele osób pytało się o rurę do bombek 2", a więc informuję, że dzisiaj rury zostały zamówione i pod koniec tygodnia powinny już być.Cena to 12zł gdyż taniej nigdzie nie dało się zakupić.Zapraszam także do zapoznania się z nowymi produktami na stronie.

Szanowni Forumowicze
Rury już wyjechały - będą w piątek (26-11-2010)
Towar już dodałem do sklepu. Jak to się mówi ... "mówicie ... macie " :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe info!
Jeśli ktoś zamierza jeszcze w tym roku zakupić bomby 2" to musi się pospieszyć.Mimo zrobienia ogromnych zapasów w magazynie bombki rozchodzą się jak świeże bułki.Dlatego proszę o nie odkładanie zamówień na ostatnią chwilę, ponieważ możecie doznać dużego zdziwienia :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowe info!
Jeśli ktoś zamierza jeszcze w tym roku zakupić bomby 2" to musi się pospieszyć.Mimo zrobienia ogromnych zapasów w magazynie bombki rozchodzą się jak świeże bułki.Dlatego proszę o nie odkładanie zamówień na ostatnią chwilę, ponieważ możecie doznać dużego zdziwienia :)
Pozdrawiam


W poniedziałek, wtorek powinny chyba jeszcze być co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze.
Stało się :) Bomby poszły prawie wszystkie (ostatnia partia jest w drodze - dotrze w piątek). Ile ? Nie wiem. Generalnie był to jedyny towar który sprzedawał się na forum . W związku z powyższym nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wszystkim za zainteresowanie i ogłosić oficjalnie że akcja "FAJT" zostaje zakończona wcześniej niż przewidzieliśmy w regulaminie. Kończymy zatem 10-12-2010 czyli 2 dni wcześniej niż było to zakładane... chyba że odezwą się głosy żeby akcję wydłużyć.
Jeszcze raz dziękuję zatem za zainteresowanie moją ofertą i przypominam że działamy przez cały rok :D
Pozdrawiam wszystkich Xender (Paweł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...