Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Eurocash co wybrać


mikilbn

Pytanie

Ukazała się już oferta eurocash. Nigdy tam nie kupowałem i chciałbym wiedzieć co polecacie z tego sklepu. Szczególnie interesują mnie opinie na temat rzymianek oraz wyrzutni: Bateria 12 strzałów Extreme Line ( filmik zapodajcie) , Bateria 12 strzałów Exlusive Collection.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Część znam z lidla. Ta Bateria rzymska, to nic specjalnego, nie zachwyca. Ja osobiście bym jej nie kupił. Zwykłe rzymskie ognie wylatują. Moździerz, wygląda mi na SP0008, czyli znany lidlowski. I petardy Grom, silne polecam ale dostaniesz w tej cenie lepsze petardy. Z innych petard, to są znane pikolaki i "grube" korsarze, o nich nie ma co dużo pisać, bo każdy zna. Kamikadze IMO opłaca się wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Patrząc na tegoroczną ofertę z Eurocash'a jest co wybierać, lecz te ceny trochę odstraszają... gdybym sam miał tam kupywać kupiłbym taki mini stuff na sylwka czyli:
-Wyrzutnia "Exclusive Collection" za 33zł,
-Moździerz za 27zł
-Fontanny 8zł
-Guliwer 20zł

Suma: 88zł

Już wolałbym zamówić na fm i zapłacić za przesyłke niż kupywać w tym EuroDrogo...

Tutaj tylko chyba opłaca się kupić Guliwera nic więcej.

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wiesz strasznie nieszczegolowe jest wyszukiwanie na forum... Ten cholerny katalog ma kilkanascie KB kurde transfer mi sie zapcha. A wracajac do tematu to nie radze brac Atomic Assault, wez moze jakis zestaw i ta wyrzutnie rzymskich ogni, no i oczywisci kamikadze, sa swietne, choc ceny tam rzeczywiscie za wysokie. Lepiej bierz gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...