Skocz do zawartości
  • 0

Jaki stuff na sylwka(proszę o pomoc)


mateusz14

Pytanie

Hej jestem Mateusz.Moja obsesja na punkcie fajerwerek trwa od 2 lat Teraz chcę zacząć myśleć o sylwku 2010/2011.Moj budrzet standardowo nie przekracza 100zl.Co roku kupowalem w lidlu zestaw dużych 5 rakiet (nazwy nie pamiętam)i 2 moździerze chyba po 10 kol no i tyle.Ale w tym roku chcialbym kupić też jakieś petardy (jakie gdzie z jakiej firmy)i jakieś motylki bączki wolkany itp.Więc moja propozycja na tego sylwka to [detonator 14.90(rakiety)moździerz 24.90 i wolkan w postaci butelki szampana 7.90]to 47.70
Może do tego jakieś achtungi motylki neony(tak nazywam takie petardy świecące bardzo nialym jaskrawym światlem)co do tego i czy to co zaproponowalem wgl się oplaca.Proszę o dobre rady :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po pierwsze gdzie w tym roku chcesz robić zakupy ?
Po drugie wolisz art.rozne ( petardy, motylki..itd ) do zabawy ?
Czy stawiasz na coś typu wyrzutnie rakiety i mozdzierze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

stanowczo stawiam na możdzierz rakiety i tp. 70% kasy na tą zabawe ale zabawa z nimi jest droga i krotka ale najlepsza więc ogolem stawiam na to i to.Chyba stawiam na lidla kupując rakiety i moździerze a reszta zabawek to.....no wlasnie pytam sie gdzie i co?a jeśli kupie ten moździerz i detonatory to dobrze zrobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hm... Jeszcze nie wiadomo co bedzie w hipermarketach za okolo 2-3 tygodni bedzie wiadomo :) ...
JEżeli chcesz takie pierdółki..do zabawy to rraczej nie opłaca ci sie kupywac na necie... a raczej w normalnych sklepach ... typu lidl,biedronka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po pierwsze nie neony tylko flash ;D

Ja bym trochę zmienił twój stuff ;p
Zrobię ci propozycję z fajerwerkimarket.pl:

1.SATURN MISSILES - JW01 // 2.30
2.TXB604 - MAGMA // 9.99
3.NEW GENERATION 12 - JW68 // 36.99
4.DIABOLO - JR4 // 10.99
5.TXF781 FONTANNA SILWER // 5.99
6.JF66 FLASH // 1.90
7.MINI CYRKOBLITZ - P0009 // 2.99
8.JM02N KAMIKADZE // 3.49
9.TXB546B Artillery Shells // 23
10.FP3/NEW // 10
11+.+inne pierdoły do 10zł

Koszt około 100zł + koszt przesyłki
1-3 - wyrzutnie/mini wyrzutnie
4 - rakiety
5 - fontanny
6-8 - pierdoły
9 - moździerz
10-11+ - inne petardy i pierdoły


To tyle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po pierwsze nie neony tylko flash ;D

Ja bym trochę zmienił twój stuff ;p
Zrobię ci propozycję z fajerwerkimarket.pl:

1.SATURN MISSILES - JW01 // 2.30
2.TXB604 - MAGMA // 9.99
3.NEW GENERATION 12 - JW68 // 36.99
4.DIABOLO - JR4 // 10.99
5.TXF781 FONTANNA SILWER // 5.99
6.JF66 FLASH // 1.90
7.MINI CYRKOBLITZ - P0009 // 2.99
8.JM02N KAMIKADZE // 3.49
9.TXB546B Artillery Shells // 23
10.FP3/NEW // 10
11+.+inne pierdoły do 10zł

Koszt około 100zł + koszt przesyłki
1-3 - wyrzutnie/mini wyrzutnie
4 - rakiety
5 - fontanny
6-8 - pierdoły
9 - moździerz
10-11+ - inne petardy i pierdoły


To tyle ;p



dopłacił bym troche i zamiast JR4 dał JR8 bo różnica w kasie nie wielka a w efekcie masakryczna ... miałem rok temu JR4 i JR6 bo źle spojrzałem na opakowanie xD i efekt na prawde słaby leca bardzo wysoko i efekt przez to bardzo malutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miło by było gdybyś napisał do jakich sklepów masz dostęp. Jeśli wyrzutnie Cię nie interesują, to IMO lepiej kupić w marketach. W samym lidlu na twoim miejscu kupiłbym: 2x moździerz, 2x Phoenix&Dragon, 2xPetarda Średnia Heavy Thunder, 3xDuża Petarda = 80 zł. Czyli zostaje 20 zł na dowolne fajerwerki, na targu znalazłbyś coś mocnego z petard. W zeszłym roku chyba nie było, lecz gdyby była, to fontanna butelka, z wyrzutni dobrze oceniana jest Cobra za 25 zł. Masz dużo zabawy, ja tak bym wybrał, zrobisz jak zechcesz. Dobrym wyborem będzie kupowanie na FM, będzie za jakiś czas wspólne kupowania i dostałbyś rabacik. Tylko jeśli szkoda Ci na przesyłkę, to trudno. Proponuję zainwestować w chociaż jedną wyrzutnie, bo jeśli przedtem nie miałeś, to zmienisz zdanie co do moździerza/rakiet. Ja tak miałem i przekonał mnie Arctic JW14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrym wyborem będzie kupowanie na FM, będzie za jakiś czas wspólne kupowania i dostałbyś rabacik. Tylko jeśli szkoda Ci na przesyłkę, to trudno.


Nawet jezeli mial by zaplacic za przesylke we Wspolnym Kupowaniu, to chyba wyszlo by mu taniej niz w marketach czy na bazarach. Poza tym w necie ma pewniak, a co bedzie dokladnie w sklepach, nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej dostalem super propozycje od was wszytskich a szczegolnie od boom man i Circoblitz.Mam kolejne pytanie co do zamawiania przez neta czy ceny w necie zmieniają się zależnie od pory np tydzień przed moździerz XXX kosztuje 29.90 a ponad miesiąc przed czyli teraz jest warty 14.90?Sory za moje glopie nazywanie np. Flash ale bawie sie tym dopiero 2 lata(mowie o sylwestrze bo poza to tylko bawie się petardami albo świecami dymnymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Boom man i Cirkoblitz to rangi użytkowników. Ceny się zmieniają ale nie często. Do czasu Wspólnego Kupowania (WK) ceny mogą podrosnąć ale jednak rabat będzie. Teraz nie ma dużo produktów więc nic szczególnego Ci nie ułożymy, bo przyszłość to tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...