Skocz do zawartości
  • 0

Sylwester Tuż Tuż


adi

Pytanie

Sylwester już za pasem a ja wybieram petardy i stworzyłem liste.czy mogli byście powiedzieć co lepsze co gorsze mam do dyspozycji 120zł i w jakim czasie petardy w hurtowni są najtańsze teraz czy trochę poczekać?
FP3 Small-9,50(2x)
FP3 NEW-10,50(2X)
KO203-4zł(2x)
KO204-7zł(2x)
KO201-o,60zł(10x)
piratka-11zł(36 sztuk)
Żuki-4zł(2x)
wariatka-4,50zł(2x)
piratka-3zł(10 sztuk)
rakietki 12*12(od 8zł do 12zł)
zapalarka sznurkowa własnej roboty 2M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zależy gdzie chcesz kupować mówiąc o hurtownii. Czy masz jakąś konkretną czy może jakiś sklep w necie. Możesz poczekać na dostawy i WK na FM. Na pewno godne uwagi są Żuki, FP3, K203 i K201 jako element do budowania karabinków. Możesz też zaopatrzyć się tringle lub la bomby. No i oczywiste, że ceny im bliżej sylwka tym bardziej szybują w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisz jeszcze czy petardy to wszystko co chcesz kupować w ogóle na sylwka? Zanudzisz się ale jak uważasz, rakietki mogłeś chociaż napisać jakie. Z petard to najbardziej opłacalnie brać same FP3/NEW i FP3 Small. Z draskowych to: K0203. Nie wiem jak, te które tu napisałeś ale z SP są głośne, IMO bywają głośniejsze od K0204, mniej przytłumiony dźwięk. Zamiast piratek, wariatek i innych - FP3 Small/FP3 NEW. Żuki też nie za bardzo. Zamiast picolo większe draskowce. Za 120, można by wiele kupić petard + jakieś wyrzutnie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za rady zastanowie się co jeszcze z hukowych ale tamto to był budżet na hukowe na rakietki wyżutnie możdzieże i thunder kingi mam 8 dych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zanudzisz się tym, zamawiaj na WK (będzie z rabatem).
Ułożyłem ci plan:
wyrzutnie
TXB498/TXB603 The Magic Key cena 13zł
TXB604 Magma cena 13zł
TXB798 Concept cena 28zł
TXB800 Kwant cena 21zł
TXB422 Little Palm Tree cena 8zł
TXB605 Sky Buster cena 13zł
13+13+28+21+8+13=96
petardy
fp1 JAJA DINOZAURA cena 4.99
FP3 SMALL cena 6.99
FP3/NEW cena 9.99
TRIPLE BANG - K0203_3 cena 8.00
4.99+6.99+9.99+8.00=29.97


(wiem że budrzet już przekroczyłem o pięć złotych, ale jak będziesz kupował w WK to będzie rabat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem ale tak się patrzałem tam na ceny i tu u mnie w hurtowni i niema tak wielkiej różnicy a niektóre są tańsze a do tamtej hurtowni jeżdze od 2 lat i jest sprawdzona więc hyba kupie tam.A jeśli ktoś ma problemy na sylwestra jak ja miałem to polecam zrobić sobie zapalarke sznurkową albo kupić ale lepiej zrobić ja zrobiłem koło 2 metrów w 8 min + dzień suszenia i tliło się prawie 5 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do WK będą inne lepsze lub gorsze produkty. A w jakiej hurtowni kupujesz, można zobaczyć gdzieś jakie ma inne produkty od podanych przez Cibie(adi)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No też nie wiem :D ale to ich sprawa nie moja mogli by dać zdjęcia i ceny poszczególnych petard ale nic.A tak musze dzwonić i pytać się o ceny i od której czynna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To założyłeś ten temat po to, żeby ktoś zadzwonił na numer podany na stronie i się zapytał o to, ile co kosztuje i kiedy podrożeje lub potanieje? Bo nie za bardzo rozumiem sens tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

NIE po prostu chodziło mi o pomoc w wyborze petard na nowy rok a co myślicie o zestawie GOLIAT z JORGE bo chciałem go kupić rok temu ale nie wyszło może kupie teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rozumiem po co pytasz się tutaj, przecież pozakładane są odpowiednie tematy produktów. Tak ciężko wpisać symbol w wyszukiwarkę i poczytać opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...