Skocz do zawartości

Delova Profi


Danio

Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedyś zamawiałem paczke z czech z petardami i doszła bez żadnego problemu, czechy należą do unii i nie ma kontroli celnej, sprawdzają paczki z usa albo chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś zamawiałem paczke z czech z petardami i doszła bez żadnego problemu, czechy należą do unii i nie ma kontroli celnej, sprawdzają paczki z usa albo chin

To, że ci przyszła paczka to nic nie znaczy, po prostu miałeś szczęście :)

Kontrole celne są, co prawda szansa na nią jest dużo mniejsza niż przy paczkach spoza UE, ale nadal jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam wiecie ja wiem swoje!

:fireworks:/>/>

A co ty tam wiesz chyba jak mówi ci że zamówił i doszła boże jak będzie kontrola to trudno pieniądze stracimy i ja i on ale jak przejdzie to Delovki będą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze to akurat najmniejszy problem, bo można spotkać się z poważnymi konsekwencjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze to akurat najmniejszy problem, bo można spotkać się z poważnymi konsekwencjami...

Jakimi przecież policja w naszym kraju aż tak tego nie pilnuje ja nie chce zrobić nikomu krzywdy tylko jesli za cos place grube siano to chce mieć jakiś efekt a nie takie piardy jak w Polsce teraz robią a Delovka to całkiem inna Adrenalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak ja dziękuję Bogu że jest w Polsce coś takiego jak koncesja/pozwolenie wojewody fireworks.gif/>

 

 

PS. Zdziwiłbyś się jak bardzo pilnuje ale ja tam nikogo nie mam zamiaru przekonywać na siłę, ale co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram firka. Za niektóre rzeczy lepiej, żeby się laicy nie zabierali. Poza tym delova i tak jest pro i wymaga licencji nawet w Czechach. To, że jest wystawiona online, to nie znaczy, że może ją legalnie kupować każdy z ulicy. Na stronie jest uwaga, że sprzedają tylko osobą z licencją.

Ja bym sobie na waszym miejscu podarował takie zakupy. Nie warto sobie paprać papierów dla głupich petard. Wystarczy, że policja, CBŚ czy inna służba będzie musiała pochwalić się wynikami i wpadacie nawet nie wiecie kiedy. Pół biedy jak w międzyczasie nie zrobicie komuś krzywdy, albo nie uszkodzicie mienia.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w temacie mogę dodać, nie zapominajcie że system jest bez litosny i nie ma skrupułów. Resztę sami sobie odpowiedzcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę przewrażliwieni jeszcze niedawno można było delovki kupić na marcus grafie i na speed fajerwerki i jakoś żadne cbś im wjazdu nie zrobiło mimo że handlowali tym w internecie więc już bardziej upublicznić tego procederu się chyba nie da. Głośno by się pewnie zrobiło dopiero jak by jakiemuś gówniarzowi ręke urwało (co i legalny black deatch zapewne by uczynił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę przewrażliwieni jeszcze niedawno można było delovki kupić na marcus grafie i na speed fajerwerki i jakoś żadne cbś im wjazdu nie zrobiło mimo że handlowali tym w internecie więc już bardziej upublicznić tego procederu się chyba nie da. Głośno by się pewnie zrobiło dopiero jak by jakiemuś gówniarzowi ręke urwało (co i legalny black deatch zapewne by uczynił)

Ja się z tobą tam zgadzam ; ) "co do których zaistniało podejrzenie, że mogą zawierać nitroglicerynę" my tu o delovkach a oni o rakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki rakietowe? grubo, pewnie jakiś uczynny sąsiad albo konkurencja donieśli, ale chyba kary jakiejś wielkiej nie ponieśli skoro sklep dalej jest i ma się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jestproste.

Chcesz zamawiasz i tyle.

Lizysz sie jednak ze znalezienie u Ciebie zabawek pro to grzywna od 500 zl - 100tys

Do tego trzeba powiedziec, że w wypadku wiekszych akcjiw gre wchodzi wiezienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABW, CBŚ, PIH, specjalne komórki śledcze innych służb - to jest cała armia urzędników państwowych, którzy robią co prawda mało, ale wystarczająco, żeby raz na jakiś czas przymknąć jakiegoś nieuczciwego sprzedawce, który handluje tym, czym nie powinien. A jak zatrzymają handlarza, to kupcy automatycznie też są prześwietlani. Po sprawie Breivika CBŚ się wzięło ostro do roboty i wiem z pierwszej ręki, że kilka osób miało nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pogawędka przy temacie Delowy jest , bez sensu , by nie zasmiecać tematu można by było usunąć w/w posty

Ktoś chcę miec problemy niech ma jego sprawa nic na siłe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty nie będą usuwane, temat legalności Delovek powraca regularnie, będzie dobrze, gdy będzie jasność w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeśli jest to forum o fajerwerkach to powinien byc podpięty jakiś temat dla nowych użytkowników w którym byłoby napisane jakie warunki muszą spełniac poszczególne artykuły pirotechniczne aby były jako NWP i takowych wątpliwości już by nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to mocno zabawne :)/>

Moze jeden z drugim przyznajcie sie ze powybijaliscie sasiadowi szyby.

Przecież i to i to nielegalne.

Ludzie jak chcecie kupować takie zabawki po co chwalicie sie tym po forach ?

Macie super pewne czeskie strony wiec kupujcie.

Tylko jedna prośba - nie przekonujcie nikogo ze to jest ok...

Wracając do wybijnych szyb co jest mniej przypałowe dla sądu ? - wybita szyba czy posiadanie materiałow wybuchowych, bo ich handel jeszcze podkręca znaczenie zarzutu...

 

A i jeszcze jedno - jak nie wiecie na jakiej zasadzie działają sklepy typu purogate lub pyrofire to moze sie nie wypowiadajcie ?

Tych sklepów raczej nie pozamykaja a i konsekwencje prawne im nie grożą.

Gorzej z klientami i złapanymi paczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...