Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 750zł


pokepim

Pytanie

Witam :D
Dobra nie ważne. W tym roku wydam troche wiecej niz w ostatnim, ale i tak bedzie rabat z okazji wspólnego kupowania wiec i tak wielkiej roznicy nie ma :P.
W tamtym roku ostrzegaliście mnie przed rakietami, bo za dużo kupiłem :P. No fakt troche kiepskie efekty były, szczególnie festivala. No więc teraz tak myślę, że bym chciał mie 70% wyrzutni, 20%rakiet 10% jakichś petardek czy tam innych :P. Na pewno wyrzutnie kątowe sie przydadzą. W tamty m roku miałem taką od jorge, ok. 40zł kosztowała.
Znaczy bez lania wody to w stuffie chcialbym miec pare kątówek, wyrzutnie z efektem fish, horsetail, waterfall, albo coś w tym stylu, zę efekt powoli zanika. No i oczywiście jakąś jedną finałową, która trwa powyżej minuty, połtorej. Ostatnio mialem takąz triplexa. Super miodzio była. No i jakieś tam pierdółki, zeby wyszło(bez rabatu) ok. 750zł-800zł
Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Teraz nie opłaca się układać planu tylko lepiej poczekać do WK i w tedy układać ponieważ będzie więcej produktów
A te 20 % rakiet to mogą być Perfect R20072 i Exclusive Collectoin bo mają ładne efekty :D


Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Diabolo nie biorę, perfecty to chyba tak, albowiem juz miałem e dwa lata z rzędu i są dobre. Jade i Diamanty to chyba coś nowego, więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Diabolo nie biorę, perfecty to chyba tak, albowiem juz miałem e dwa lata z rzędu i są dobre. Jade i Diamanty to chyba coś nowego, więc nie wiem.


Diabolo JR8 dorownuja perfectom w stosunku jakosc/cena. Moze sa minimalnie gorsze, ale jezeli juz, to nie duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rakiety/moździerze:
Nie proponujcie na razie perfectów, bo ich nie ma na fm, a czy będą na 100 proc nie wiadomo, bo w zeszłym roku ich nie było, chyba że przez krótki czas. Z rakiet najlepiej zrobisz jak weźmiesz 2x moździerz TXB546. Rakiety dobre: z droższych nie opłacalnych według mnie : Dragon Queen Rocket, Speed IV, JR25, z tańszych Thundery (w zeszłym roku na forum chodziły słuchy, że się popsuły) i Voo Doo (ich jakości nie jestem pewien). Rakiety w porównaniu do moździerza mają większe rozpryski nawet jak JR25, tak wnioskuję z YT (wiem na realu wygląda inaczej, filmiki są mylące itd.). Moździerz wychodzi bardziej opłacalny. Taka jest moja skromna opinia.

Artykuły różne i petardy:
Z petard cena/jakość najlepsze chyba będą FPX Krachmen Black. Słabsze petardy to np. Żuki duże opak (20sztuk) w promocji jest. A jeśli lubisz to karabinek 50 strzł ok 80 gr.
Proponowałbym też na zabawę: jakieś stroboskopy np. JF66 Flash, wirujące wiry - Wariat JM08, są jakieś cyrkoblitze ale nazwa mini, więc mogą być mniejsze niż zwyczajne. Ja lubię się bawić, więc dużo nie potrzebnych.

Wyrzutnie:
Masz duże wymagania, a ja się na wyrzutniach nie znam.(zresztą mało się w ogóle znam na fajerwerkach)

PS. Ogólnie w tej chwili fm nie ma całego asortymentu i mają mniejszy wybór, potem lepiej sobie wybierzesz ale wstępnie możesz pomyśleć.

Pozdrawiam mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem w decyzjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up

krachemny to totalna loteria. albo trafisz na dobre, albo za przeproszeniem **ujowe, FP3 bezkonkurencyjne. Dobrym wyborem jest też TXP001. Z rakiet to polecałbym perfecty (były rok temu, bo sam brałem) i JR27 (wiem, że 2 rakiety za 40zł to dużo, ale efekty są potężne (mimo iż leca wysoko). Moge sie założyć, że przez tą sekundę zakrólujesz z nimi w całym mieście. Przy takim funduszu imho warto. Poczekaj do WK kiedy będzie dostawa Jorge i konkrety wtedy się ułoży. Już niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To fakt, że FP3 rządzi ale na tą chwile ich nie ma w FM. Zresztą zawsze może kupić na targu jakimś. Za cenę tych rakiet możemy dostać moździerz Triplexa Specjalista(12 cylindrycznych szelek, 1,75"), w jego temacie pisze, że: wapster miał i niby super, filmik ukazuje: nie koniecznie, potem właściciel moździerzu pisze, że odpalił inną szelkę i super. JR27 faktycznie efekt ładny ale od autora tematu zależy co chce tak właściwie. W końcu w takiej cenie można dostać dobrą wyrzutnię, lecz ma spory zasób pieniężny. Pokepim najlepiej zaczekaj do pełnego asortymentu. I porównaj sobie i poczytaj o naszych propozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...