Skocz do zawartości

Jakiej przeglądarki używacie?


piter2599

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na netbooku używam głównie chrome,a na stacjonarnym firefox.Ogólnie chrome jest szybsza do takiego przeglądania stronek,a firefox mam masę bajerów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Firefox, Arora, Seamonkey.

Od kilku dni do gromadki przeglądarek dołączyła linuxowa wersja Google Chrome i w sumie fajnie śmiga :) Szczególnie podoba mi się wąski pasek narzędzi który ogranicza się jedynie do... paska adresu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Na początku używałem Internet Explorera, z tego powodu, że innej przeglądarki nie było :blush:/> Kiedy Firefox ugruntował swoją pozycję, zacząłem z niego korzystać i trwało to przez długie lata. Jakiś rok temu, przy zakupie netbook'a, znów wróciłem do IE, bo przeglądarka od Mozilli straciła swoją świeżość, z kolei Explorer jest dobrze przykrojony do małych ekranów. Jako drugiej używam Maxthon Cloud Browser, która jest zintegrowana vortalem gamingowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na własnym google chrome a rodzice też tylko że dodatkowo mozilla firefox ale chrome spisuje się najlepiej. Miałem kiedyś IE ale komp się spalił jakiś rok temu to wszystko się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy w życiu, zmuszony wzrastającą problematyką z obsługą stron poprzez IE8 wgrałem Pale Moona, z którego jestem bardzo zadowolony i korzystam do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na Jakiej przeglądarki używacie?

Na komputerze: Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Brave, Opera GX - każda przeglądarka do innych celów, mająca otwarty inny startowy (ostatnio przeglądany) pakiet stron internetowych.

Na telefonie: Safari, Google Chrome.

Niestety ostatnio zauważyłem, że psuje się scrollowanie facebooka w Operze, więc przynajmniej facebooka muszę zacząć używać na innej przeglądarce... Plusem jednak Opery jest to, że działa mi tam OLX i różne strony internetowe do ściągania filmów z YouTuba.

Update [2023-12-08]: musiałem z powrotem przerzucić się z Opery na Google Chrome w przypadku OLX, bo na Operze nie uploaduje zdjęć przy tworzeniu oferty sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...